Новини

Носівська міськрада знищила Станцію юних техніків

Останнім часом старше покоління постійно нарікає, що молодь тільки те й робить, що п’є пиво та курить, тиняючись в підвороттях.
Але винні не вони, в даному випадку дійсно винна влада, яка не може зайняти їх чимось цікавим та потрібним в майбтуньому для України.

По всій країні зникають безкоштовні або дешеві спортивні секції, будинки культури з самодіяльністю, клуби для юних техніків тощо.
Так сталося і в місті Носівка, що на Чернігівщині, тут до недавнього часу функціонувала чи не єдина в регіоні станція юних техніків(СЮТ) , члени якого були чемпіонами України в своїй галузі -радіотехніка, входять в збірну Україні в цьому напрямку, та прославляли Україну на міжнародному рівні, ними створена унікальна антену, що ловить сотні телеканалів і т.д.

Але виявляється місцевій владі, замість того, аби допомагати та підтримувати свою візитну картку міста та області вирішила взагалі прибрати її.

Спочатку звільнили багатолітнього керівника закладу, який його створив та розвинув, пізніше під тиском і залякуванням звільнили всіх викладачів під приводом об’єднання закладу з іншим, що робити юридично не можна, а фактично просто знищили СЮТ.

Місцева влада відповідає, що СЮТ функціонує, та ми вирішили перевірити, приїхавши на місце побачили лише зачинену будівлю, де за всіма ознаками давно нікого не було, поспілкувашись з місцевими, вони дійсно підтвердили, що вже близько місяця бачать «замок на дверях».

Дивіться також:  Глава найпотужнішої партії Німеччини висловив підтримку Україні у євроінтеграції

Владі нема справи до подібних закладів чи когось зацікавила земля СЮТу, яка знаходиться в центрі міста???
Саме такі заклади як СЮТ дають можливість молоді розвиватись,
реалізовувати на практиці технічні стартапи та прославляти Україну на міжнародних конкурсах.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2//
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Подивіться також
Close

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close