НовиниНовини КПК

Банда Івана Климовича труїть наркотиками та вбиває людей

В Івано-Франківській та Чернівецькій областях активно діє бандитське угруповання Івана Климовича на прізвисько Храмий, яка розповсюджує наркотики та здійснює замовні замахи на вбивства людей.

Климовича та його спільників з 2017 року судять в Івано-Франківську, але вони так і не понесли покарання, бо напевно корупція у судах перемагає та гроші від злочинців мають більший вплив аніж закони України.

У банді Климовича провідну роль займає Руслан Сіліч, на цьому відео, відзнятому оперативниками поліції, можна побачити, як злочинне угруповування здійснює підготовку до торгівлі наркотиками на вулицях.

Восени 2021 року, банда Климовича, у Чернівцях, розстріляла автомобіль, вони поранили чоловіка та жінку, поліціянти встановили та затримали зловмисника, 22-річного жителя Івано-Франківська.

17 січня 2022 року, у селі Крихівці під Івано-Франківськом, банда Климовича підірвала автомобіль BMW Х5, виконавцем виявився дзюдоїст Артем Сенюк.

Хлопцю, медики ампутували руку, бо він виявився недосвідченим підривником, під час вибуху, йому відірвало частину кінцівки.

Команда Конституційно-Правового Конгресу бере під контроль розслідування злочинної діяльності банди  Івана Климовича на прізвисько Храмий та вимагає від правоохоронців покарати злочинців.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Підсумки січня КПК
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close