НовиниНовини КПК

Вітаємо з Днем народження Іллю Федоренка!

Від імені всіх членів громадської організації «Конституційно-правовий конгрес» хочемо щиро привітати з днем народження співзасновника громадського руху «Вільна Нація» та нашого доброго керівника — Іллю Федоренка! Цей день — чудова нагода відзначити досягнення та відданість справі, яку ми разом пропагуємо.

Сильна лідерська особистість Іллі та наполеглива робота надають велику мотивацію та натхнення. Зусилля у відстоюванні конституційних принципів та прав людини є незамінним джерелом сили для нашої організації. Він є прикладом відданості, наполегливості та принциповості.

Зичимо Іллі найкращих благословінь у цей особливий день. Нехай натхнення ніколи не вичерпаються, а ідеї знаходять все більше прихильників та підтримки. Бажаємо невпинного здоров’я та впевненості у своїх справах.

Дуже дякуємо від усього колективу за невтомну працю і внесок у нашу організацію. Відданість та розуміння важливості конституційних принципів допомагають нам продовжувати боротьбу за справедливість і права людини. Нехай робота завжди приносить плоди й впливає на життя багатьох людей.

З найщирішими вітаннями від усього “Конституційно-правового конгресу”!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Чому загинула співробітниця посольства США Санвер Нікаело ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close