НовиниНовини КПК

Ще одна виграна справа проти облгазу!

До члена громадської організації «Конституційно-правовий конгрес» – юриста Олександра Горбаня, звернулась пенсіонерка Любов Василівна з Вигодської територіальної громади Івано-Франківської області, якій приватний виконавець виконавчого органу Івано-Франківської області відкрив виконавче провадження про заборгованість за послугу з розподілу природного газу перед АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-ФранківськГаз» та наклав арешт на її пенсійні кошти. Не повідомивши про це, приватний виконавець стягнув з пенсіонерки заборговані кошти з розподілу природного газу в сумі 3212,60 гривень, судовий збір та кошти за власні послуги.

Любов Василівна повністю оплачує за споживання природного газу, але принципово не оплачує за розподіл (доставку) природного газу, оскільки вважає це незаконним і цієї позиції дотримується також багато людей в Україні.

Зібравши відповідні докази, вивчивши її судову справу та інші нормативно-правові документи, Олександр підготував для пенсіонерки відповідну заяву про скасування цього рішення суду. В результаті суд успішно скасував дане рішення.

Тепер Любові Василівні АТ «Оператор газорозподільної системи «Івано-ФранківськГаз» має повернути всі стягнуті кошти, а приватний виконавець має зняти арешт з коштів пенсіонерки та повернути їй всі стягнуті додаткові кошти за свої послуги!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  "Наша Ряба" проти громади села Рацеве
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close