Партнери

Українсько-австрійська Асоціація

Мета організації: Зміцнення наявних двосторонніх зв'язків і створення нових, знайомство австрійців з "новою" Україною, подолання міжкультурних бар'єрів у бізнес, соціальній та культурній сферах та залучення міжнародної спільноти Києва.

Меморандум: Австрія

Seal Cyprus

Неприбуткова організація, розташована в Нікосії, що підтримує розвиток компетенції людей, пропонуючи індивідуальні рішення щодо освіти, навчання та кар’єрних ресурсів.

Меморандум: Кіпр

Cenn

Неурядова організація, яка працює над захистом навколишнього середовища шляхом сприяння сталому розвитку на всьому Південному Кавказі. Ми спеціалізуємося в ряді сфер, включаючи боротьбу зі зміною клімату, стале управління ресурсами, побудову та розвиток здорових та процвітаючих громад, стійких до клімату, а також надання жінкам і дівчатам можливостей брати участь у створенні інклюзивних рішень.

Меморандум: Грузія

Europe4Youth

Організація дбає про те, щоб усі молоді люди мали умови та можливості для освіти, розвитку, участі у громадському житті, а отже, створюючи здорове та демократичне громадянське суспільство на місцевому та європейському рівнях.

Меморандум: Польща

Eritrean Development Foundation

Фонд розвитку Еритреї - це незалежна некомерційна гуманітарна організація, що працює над сприянням економічному, соціальному та культурному розвитку Еритреї.

Меморандум: Еритрея

Cesvi

Допомога дітям Африки, боротьба з голодом, з вирубкою лісів.

Меморандум: Італія

Seeds

Заснована в 2005 році, є ісландською неурядовою некомерційною волонтерською організацією, покликаною сприяти міжкультурному взаєморозумінню, захисту навколишнього середовища та обізнаності через роботу над екологічними, соціальними та культурними проєктами в Ісландії.

Меморандум: Ісландія

Action Lesotho

Займається гуманітарною допомогою біднім верствам населення та впливом на екологію.

Меморандум: Ірландія

Bango

Організація є прихильником залучення та участі громадянського суспільства у врядуванні та розвитку країни.

Меморандум: Барбадос

Finnish NGO Foundation for Human Rights

Організація заохочує до дотримання прав людини в країнах, що розвиваються на основі договорів та інших документів, створених Організацією Об'єднаних Націй.

Меморандум: Фінляндія

The International Geneva Welcome Centre (CAGI)

Громадська організація сприяє освоєнню та інтеграції іноземних урядовців, членів представництв, консульств та неурядових організацій, а також їхніх сімей в Женевському регіоні. Він також організовує та підтримує культурні та соціальні заходи, які сприяють обміну між міжнародними організаціями та місцевою спільнотою.

Меморандум: Швейцарія

Turkish Humanitarian Relief Foundation

Турецька неурядова організація, яка діє в більш ніж 100 країнах. Вона надає гуманітарну допомогу в конфліктних зонах.

Меморандум: Турція

People in Need

Чеська некомерційна неурядова організація, розташована в Празі, Чеська Республіка, яка реалізує проекти гуманітарної допомоги та довгострокового розвитку, освітні програми та програми з прав людини в кризових регіонах на міжнародному рівні.

Меморандум: Чехія

Vaga Lume

Бразильська неурядова організація "Vaga Lume" опікується регіоном Амазонія - найбільшою низовиною планети, де проживає 24 мільйони бразильців. Амазонія має найнижчий індекс людського розвитку в країні. Кожен п'ятий мешканець не вміє писати. "Vaga Lume" - впроваджує освітні, кільтурні проєкти, а також заходи щодо захисту навколишнього середовища. Волонтери організації працюють в 22-х муніпаліцитетах Амазонії, а також і місті Сан-Паулу, де розташована штаб-квартира організації.

Меморандум: Бразилія

Greening Burundi

Головною ціллю організації є висадження 50 мільйонів дерев у Бурунді.

Меморандум: Бурунді

Folk och Försvar

Folk och Försvar шведська неурядова організація, яка виступає форумом для обговорення питань оборони та національної безпеки Швеції. Його членами є інші організації, серед яких - молодіжні ліги політичних партій, профспілок, бізнес-асоціацій, королівських академій, добровільних оборонних організацій та інших.

Меморандум: Швеція

Конгрес українців Латвії

Метою діяльності товариства є об’єднання українців Латвії у спільні зусилля для підтримки та збереження національної ідентичності.

Меморандум: Латвія

Formidable Initiatives for Women and Girls (FIWG)

Formidable Initiatives for Women and Girls (FIWG) - це місцева, добровільна, неурядова, неполітична та некомерційна організація, очолювана жінками. FIWG вірить в надання молоді, особливо вразливим молодим жінкам і дівчаткам, можливості піднятися над своїми проблемами і розвинутися в економічно незалежних, впевнених та успішних лідерів.

Меморандум: Ліберія

Global Eco Army

Організація має на меті залучити якнайбільше країн до таких екологічних ініціатив, як-от очищення річок, озер, океанів, повітря та ґрунтів по всьому світу.

Меморандум: США

Future in our hands

Громадська організація «Feature in our hands» створена з метою допомагати студентам та учням з малозабезпечених сімей отримувати стипендії, гранти, та можливість подорожувати, вивчаючи різні культури та країни.

Меморандум: Вірменія

Dast ba dast

Громадська Організація «Даст ба даст» ( «Рука об руку») (створена в 2008 році) займається підтримкою юних талантів в галузі журналістики, мистецтва, мобільного кіно в Душанбе.

Меморандум: Таджикистан

Bosfor

Громадське об’єднання «Bosfor» відповідає за урегулювання конфліктів у суспільстві та надає правову допомогу. Розташоване в місці Ашхабад.

Меморандум: Туркменістан

Active citizens fund

Громадське об’єднання «Active citizens fund» допомагає бідним місцянам в розбудові інфраструктури міст, а також допомагає в пошуках роботи бідним сім’ям.

Меморандум: Румунія

Green women

Громадська асоціація «Green women» створена в 1995 році за ініціативою жінок-журналістів, що спеціалізуються на висвітленні екологічних проблем.

Меморандум: Казахстан

Zarautsoy

Громадський центр "Зараутсой" - бере участь у здійсненні державних науково-дослідних і культурно-освітніх програм; формування почуття національної гідності і незалежної Батьківщини у громадян Узбекистану, особливо в свідомості молоді шляхом неупередженої пропаганди пам'ятника первісного мистецтва Зараутсай; а також порятунок і захист наскальних малюнків Зараутсая і доведення його до прийдешніх поколінь в первісному вигляді в недоторканому стані.

Меморандум: Узбекистан

Future without corruption

«Майбутнє без корупції» - громадська організація, яка займається боротьбою проти корупції в Киргизстані. Мають представників ГО по всій країні.

Меморандум: Киргизстан

The Guatemala Association of Highland Women

The Guatemala Association of Highland Women - організація, яка займається пошуком грантів для жінок із бідних родин та шукає малозабезпеченим гуманітарну допомогу. За 2021 рік допомогли понад 1000 сім’ям по всій країні.

Меморандум: Гватемала

Resourse Center

Громадська організація «Resourse Center» займається правовою допомогою, хто постраждав від дій чиновників, які перевищили свої повноваження. В центрі діяльності - права і свободи громадян.

Меморандум: Іран

Cura del Popolo

«Cura del Popolo» - громадська організація, яка надає медицинську допомогу та послуги бідним жінкам та дітям В’єтнаму. Засновником організації у 2002 році став лікар-італьянець Enzo Falcone і його дружина Luu Thi Minh Tam.

Меморандум: В'єтнам

ChildFund Australia

Громадське об’єднання «ChildFund Australia» забезпечує гуманітарну допомогу дітям, сім’ї котрих опинились у складній життєвій ситуації. Також надається соціальна та психологічна допомога.

Меморандум: Австралія

Apause Malawi

APAUSE, громадська організація в Мзузу, яка пропагує усвідомлення тиску з боку однолітків, наслідків раннього початку статевого життя і сприяє здоровим відносинам для молоді Малаві.

Меморандум: Малаві

Globalgiving

«Globalgiving» - організація, яка об’єднала навколо себе мудреців, жителів та чиновників Макао заради освітнього розвитку молодого покоління.

Меморандум: Макао

Shafallah

Громадське об’єднання «Shafallah» - має довголітню історія свого функціонування, беручи початок з 1999 року. В центрі проблематики організації - розвиток здорового суспільства, захист людини від нерівенства та расової нетерпимості.

Меморандум: Катар

AL MEZAN CENTER FOR HUMAN RIGHTS

«AL MEZAN CENTER FOR HUMAN RIGHTS» - соціальна структура, яка приділяє увагу гуманітарній та психологічній допомозі біженцям близького та дальнього Сходу.

Меморандум: Палестина

BANGLADESH UTTARAN

«BANGLADESH UTTARAN» - саме права і захист жінок та дітей в центрі допомоги громадського об’єднання «BANGLADESH UTTARAN». Тисячі небайдужих людей зі всього допомагають організації формувати нове майбутнє Бангладешу.

Меморандум: Бангладеш

KIDS 4 KIDS

Громадське об’єднання «Kids 4 Kids» було засноване у Гонконгу у 2010 році. «Kids 4 kids» підтримують талановитих дітей із бідних сімей у секторі освіти, виділяючи гранти, стипендії та матеріальну допомогу.

Меморандум: Гонконг

KUNIKA ZAMBIA

KUNIKA - це громадська організація, яка базується в Замбії та діє у Лусаці. Вiзiя організації полягає у розвитку зрілого та відповідального суспільства, яке є екологічно свідомим, кваліфікованим у цифровій галузі творчо вмотивованим.

Меморандум: Замбія

ØKO-NET

Разом з загальною метою зробити свій внесок у розвиток суспільного розвитку, метою "ØKO-NET" є інформування, просвітництво та залучення населення до діалогу з питань екології та навколишнього середовища.

Меморандум: Данія

TIMOUN PITI

Організація забезпечує безпечне і дружнє середовище для дітей від 0 до 3 років та їх оптимальний біопсихосоціальний розвиток.

Меморандум: Чилі

Transformacion Paraguay

Некомерційна організація, яка змінює життя парагвайських дітей, молоді та дорослих за допомогою динамічних, безкоштовних програм, які сприяють освіті, формуванню системи цінностей, соціальних навичок та лідерства.

Меморандум: Парагвай

Asociacion Dravet

Організація, яка об’єднує сім’ї, у яких є дитина з синдромом Драве (важка міоклонічна епілепсія дитинства).

Меморандум: Уругвай

WOMEN’S LEGAL & HUMAN RIGHTS BUREAU

«WOMEN’S LEGAL & HUMAN RIGHTS BUREAU» - громадська організація Філіппін, які виборюють рівні права для жінок у соціумі. У центрі діяльності організації - демократія та гуманність прав жінок.

Меморандум: Філіппіни

MANDING PEACE

Manding peace - виступає посередником у будівництві миру, залучає до кампанії поінформованості про мир, релігійну толерантність, етичну толерантність, політичну толерантність та запобігання жорстокому поводженню з дітьми та домашньому насильству, особливо щодо жінок.

Меморандум: Гамбія

Inflation Media Production

Компанія з радiо- та телемовлення. Більше 17 років займається виробництвом високоякісного медiа-контенту.

Меморандум: Мальта

Wareen

Організація Wareen була добровільно створена групою молодих чоловіків та дівчат з університетськими дипломами та досвідом роботи в цій галузі, і її мета - представляти та забезпечувати потреби переміщених осіб та мігрантів, а також приймаючої громади, а також бути посередницький міст між міжнародними організаціями та урядом з одного боку та громадянами з іншого.

Меморандум: Ірак

Raagini Shekher Sharma

Старший юрист Науково -дослідного інституту європейських та американських досліджень | Директор з досліджень на Форумі дослідників Індії.

Меморандум: Індія

Oyunlag-Uils

Громадська організація Монголії відповідає за соціальні гарантії та покращення рівня життя бідних прошарків населення. Заснована у 1995 році.

Меморандум: Монголія

RED ARGENTINA DE MUNICIPIOS FRENTE AL CAMBIO CLIMATICO

Громадська організація складається з понад 230 муніципалітетів у 18 аргентинських провінціях, яка координує та сприяє стратегічним планам протистояння зміні клімату.

Меморандум: Аргентина

Vacrecer Rural

Некомерційна неурядова організація розвитку, яка має за мету створити спільноту з більшими можливостями.

Меморандум: Перу

GlobalGiving

Некомерційна організація, яка полегшує підтримку рішень під керівництвом спільноти у більш ніж 170 країнах, які хочуть зробити світ кращим.

Меморандум: Іспанія

Environment Society of Oman

"Захист природи та клімату Омані і світу понад усе!" - головне гасло організації. Функціонують з 2015 року, залучаючи партнерів до загальної мети - зупинити глобальне потепління!

Меморандум: Оман

Amnesty International

Основна увага неурядової організації Amnesty International зосереджена на порушенні прав людини. Організація наполягає на тому, що люди повинні мати всі права, закріплені в міжнародних деклараціях прав людини та інших документах.

Меморандум: Ангола

Myanmar Red Cross Society

Червоний Хрест М'янма - надає гуманітарну допомогу та забезпечує соціальну безпеку незахищеним верствам населення.

Меморандум: М'янма

Heavenly Bhutan Travels

“Heavenly Bhutan Travels” - частково комерційна організація Бутану, у підрозділі якої соціальні безкоштовні послуги малозабезпеченим сім’ям. Надання юридичної та психологічної допомоги.

Меморандум: Бутан

Kuwait Environment Protection Society

«Kuwait Environment Protection Society» - організація, розташована в Кувейті та відповідає за зелені насадження по усій країні. В рамках організації, група науковців вивчає кліматичні зміни своєї країни.

Меморандум: Кувейт

Resource Center of Moldovan NGO for Human Rights CReDO

Організація допомагає громадським об’єднанням Молдови у відновленні та захисті громадянських прав.

Меморандум: Молдова

Всеукраїнська народна рада протидії корупції та громадської експертизи влади

Команда досвідчених фахівців, патріотів поєднаних проблемами нашої Батьківщини, що не підтримує жодних політичних інтересів, керуючись лише своїм громадянським покликанням та власною совістю об’єднались і встали на варту законних інтересів та прав українського народу і держави.

Меморандум: Україна

Захист українського народу

Захист конституційних прав і законних інтересів членів громадської організації та Українського народу.

Меморандум: Україна

Країна вільних людей

Захист Українського народу.

Меморандум: Україна

Філін та партнери

Адвокатське бюро

Меморандум: Україна

Інститут розвитку суспільства через право

Розробки та запровадження реформ.

Меморандум: Україна

Аномалія

Сміють робити неможливе, надаючи нетрадиційні розв'язання проблем в Україні. Спеціалізуються у всіх сферах - від освіти до соціальних реформ.

Меморандум: Україна

Адвокат Башта Микола Іванович

Професійний адвокат.

Меморандум: Україна

SNS Media Contrast

Інформаційно-розважальний, пізнавальний медіапортал.

Меморандум: Україна

ASIAN WOMEN’S CENTER

Некомерційне громадське об’єднання жінок Японії, спрямоване на допомогу жертвам домашнього насильства, дискримінації та жінок, які потрапили у скрутне життєве становище. Нині, організація розвиває напрямок міжнародної допомоги та співробітництва.

Меморандум: Японія

SASLA

Організація займається реінтеграцією неправомірних дій стосовно громадян та надає юридичну допомогу у складних ситуаціях.

Меморандум: Угорщина

FREE Cuba

Некомерційна організація для підтримки громадян у відстоюванні своїх конституційних прав та свобод.

Меморандум: Куба

Achild Kenya

Громадське об’єднання задля гуманітарної підтримки кенійських дітей у боротьбі з голодом.

Меморандум: Кенія

Saint Lucia Blind Welfare Association

Cпеціалізується на підтримці людей із фізичними вадами та відстоює їх права.

Меморандум: Сент-Люсія

The Salvadoran American NGO Foundation (SAF)

Займається наданням соціальної безпеки та допомоги сім’ям Сальвадору, котрі опинилися у скрутному життєвому становищі.

Меморандум: Сальвадор

Nyaanyo Ghana

Некомерційна громадська організація, що працює над різними проєктами для покращення життєвої ситуації для людей у Гані.

Меморандум: Гана

NGO BOARD OF MALAWI

Об’єднання організацій по захисту прав громадян та надання гуманітарної допомоги.

Меморандум: Малаві

NGO BY Nauru Women's National Council

Громадська організація створена при підтримці консульства Науру. Займається правами і свободами жінок, які піддаються суспільному тиску та дискримінації.

Меморандум: Науру

Tuvalu Association of Non-Governmental Organisations

Незалежне об’єднання громадських організацій Тувалу.

Меморандум: Тувалу

Bolivian NGO BY WORLD FOOD PROGRAMME

Всесвітня продовольча організація, яка постачає громадські організації Болівії гуманітарною допомогою.

Меморандум: Болівія

NGO BY The Columbia Foundation

Некомерційний фонд, який надає юридичні та соціальні гарантії громадським об’єднанням Колумбії для повноцінної роботи без професійного перешкоджання державними установами. Фонд Колумбії просуває силу суспільства, інвестуючи у місцеві благодійні організації, підтримуючи своїх співробітників та зберігаючи історичну спадщину Колумбії для майбутніх поколінь.

Меморандум: Колумбія

JOYST Youth Exchange International

Неурядова організація, створена для сприяння культурного обміну та програм роботи за кордоном.

Меморандум: Ямайка

NGO of the High Commissioner for Human Rights

Центральний некомерційний орган Мексики з питань прав та захисту людини в середині країни.

Меморандум: Мексика

Venezuela NGO «SAI»

Некомерційна організація у Венесуелі, робота якої спрямована на допомогу дітям-сиротам.

Меморандум: Венесуела

EESTI JUUDI KOGUKOND MTÜ

Некомерційна організація направлена на підтримку естонських єврейств.

Меморандум: Естонія

Tariro Foundation

Організація, що розташована в Мутаре, Зімбабве. ЇЇ мета – сприяти реалізації повної інклюзії та участі всіх людей з обмеженими можливостями у всіх сферах життя суспільства.

Меморандум: Зімбабве

Alima

Організація надає невідкладну медичну допомогу у конфліктних зонах та важкодоступних районах, які часто страждають від високого рівня смертності. Організація також реалізовує довгострокові клінічні та операційні дослідницькі проєкти.

Меморандум: Нігер

SGP

Освітній проєкт, що поєднує в собі допомогу містянам та збирає кошти на користь освітніх програм.

Меморандум: Палау

Al-Khair Foundation

Некомерційна організація Пакистану спрямована на гуманітарну допомогу підтримці Британський Релігійних Асоціацій.

Меморандум: Пакистан

Vuka Mama Initiative

Місія організації – стати провідним підприємством, яке розвиває навички для жінок-фермерів щодо додавання вартості для солодкої картоплі, борошна маніоки та порошку з листя морінги в хлібопекарській промисловості, щоб подолати недоїдання та забезпечити економічну стійкість для домогосподарств з низьким рівнем доходу.

Меморандум: Кенія

IDV volunteer

Некомерційна організація в Гаїті, що збирає кошти на підтримку дітей-сиріт.

Меморандум: Гаїті

Mother and Child Development Organization (MCDO)

Головна організація країни по розвитку та підтримці матері і дитини.

Меморандум: Ефіопія

Misr El Kheir Foundation (MEK)

Створена у 2007 році для всебічного розвитку єгиптян. Співпрацює з багатьма світовими не комерційними організаціями.

Меморандум: Єгипет

Libyan Authority for Relief and humanitarian aid

Здійснює свою діяльність в сфері освітнього розвитку дітей з бідних та малозабезпечених сімей.

Меморандум: Лівія

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close