НовиниНовини України та світу

Чому загинула співробітниця посольства США Санвер Нікаело ?

Трагічна звістка про смерть іноземки сколихнула українські ЗМІ. Більшість обмежились передруком офіційного повідомлення МВС про цей випадок.

Для того щоб переконатись у реальності того, що місце, де було знайдене тіло небезпечне, ми, журналісти Чеславський Володимир та Іван Сметанніков вирішили перевірити цей маршрут, яким щодня ходять кияни і гості міста кожного разу наражаючи себе на небезпеку.

Представник посольства, якого нам вдалося зустріти і який з певних міркувань не представився та перебував на місці події, під час нашого візиту, зазначив: «Тут ходить багато людей і отже всі вони ризикують. Смерть співробітниці насправді є трагічною подією».

Крім того що в темну частину доби тут майже немає освітлення тут також не встановлено жодної відеокамери, яка б могла відлякувати потенційних зловмисників від скоєння злочину. Наше занепокоєння підтвердили і люди, які часто ходять цим маршрутом – від Берестейської до вулиці Толбухіна, долаючи неосвітлену частину грунтової дороги, яка щороку взимку перетворюється на ковзанку. Така бездіяльність місцевої влади призводить до трагічних наслідків. Адже це не перше вбивство, яке сталось поблизу.
Також слід відмітити, що крім посольства США недалеко знаходиться і посольство Казахстану.
Ми вже звикли до байдужості щодо звернень громадян на стан місцевої інфраструктури, але подібне зволікання призводять до подій міжнародного значення.
Встановлення відеоспостереження і сенсорне освітлення при наближенні людей це не примха, а життєва необхідність, якою терміново повинна зайнятись місцева влада і перше, що потрібно зробити – облашувати перехід і ЯК МІНІМУМ освітлення до станції Рубіжна з вулиці Толбухіна.

Дивіться також:  Винні за крадіжку гуманітарки будуть покарані

Якщо і далі державні органи та органи місцевого самоврядування будуть зволіка, то така трагедія може повторитись не один раз!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close