НовиниНовини КПК

ГО “КПК” об’єднує інші громадські сили в асоціацію

29 травня у Жовтневому палаці відбувся наш перший з’їзд, присвячений створенню асоціації громадських організацій різних сфер суспільного життя під назвою «Вільна Нація». На заході відбулося знайомство учасників між собою, обговорення вектору подальших дій, вже досягнутих цілей, розроблення концепції та напрямів спільної діяльності.

На заході в асоціацію об’єдналися такі громадські організації: «Конституційно-правовий конгрес», «Я викривач корупції», «Eco time», «Дія громади», «Міжнародний молодіжний альянс», «Альянс народів» та інші. Ініціатори зустрічі запрошують усі інші громадські організації вступати в асоціацію для спільної роботи над змінами у країні.

Метою створення асоціації є об’єднання зусиль та більш тісна співпраця між активними громадянами у різних сферах суспільного життя, яким не байдуже майбутнє України та напрями розвитку держави й суспільства.

Разом з цим, оскільки наближається річниця з дня створення громадської організації “Конституційно-правовий конгрес”, активісти представляли результати за рік діяльності.

На цей з’їзд були запрошені найактивніші члени організації, куратори відокремлених підрозділів, а також голови громадських організацій, які виявили бажання об’єднати зусилля для спільних перемог.

Захід також відвідали екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін та колишній секретар РНБО Олександр Данилюк. Останній виголосив промову, де побажав, щоб усі ініціативи ГО «КПК» звучали і отримували максимальну підтримку: «Ми з вами вперед до перемоги!».

Не обійшлось і без курйозів. Організатори заходу намагались підвезти до Жовтневого палацу бронетранспортер, як символ рішучості та сили громадського руху, проте поліція завадила руху вантажного авто, на якому була розміщена техніка.

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Перша промова Байдена стосовно зовнішньої політики
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close