НовиниНовини КПК

КПК покарав священників-крадіїв лісу Дрогобича

Під час радянської окупації, у цьому лісі, біля міста Дрогобич у Львівській області, знаходилась військова частина, яка мала 6 ядерних ракет.

У 90-их роках, президент Леонід Кравчук, зрадив Україну, почавши переговори про відмову від ядерної зброї, а Леонід Кучма, отримавши після Кравчука посаду президента, підписав Будапештський меморандум, згідно якого, ракетну базу під Дрогобичем, було знищено.

Україна вже 8 років воює з Росією, але українська влада так і не спромоглася відновити цю військову базу і замість захисників Батьківщини, там оселилися наркомани та алкоголіки.

Звісно, живуть вони там згідно легенди, що їх до до нормального життя повертає Бог, який дії руками благодійного фонду “Карітас Українськох Греко-Католицької Церкви”, цій установі, невідомо на якій підставі, Підбузька селищна рада, віддала 27 гектар лісу.

Неофіційно цей заклад називається “Назарет” і керує ним, людина з темним минулим – Ігор Козанкевич.

До центрального офісу Конституційно-Правого Конгресу, звернувся місцевий мешканець Володимир, який повідомив, що під час прогулянки з собакою зафіксував, як на території Назарету вирубують дуби.

Оперативна група КПК, в яку входять журналісти та правозахисники, відразу виїхала Києва до Дрогобича, але на заїзді до лісу нас чекала несподіванка, невідома особа перешкоджала нашому пересуванню.

Потрібно розуміти, що дуби ні в якому разі не можна вирубувати, вони находяться під захистом спецзаконів і якщо ви бачите таке свавілля, відразу викликайте поліцію.

Дивіться також:  Велика приватизація в’язниць стартувала

Але до нас приїхали корумповані патрульні поліцейські, які за командою очильника цього незаконного закладу Козанкевича, яка дії під дахом церкви, написали наклеп на журналіста Сергія Медяника.

Колишній зек Максим Лозинський, який одягнутий у червону кофту, представився волонтером та під диктування копів, написав, що команда КПК незаконно пройшла до території де проживають наркомани.

Насправді, ми разом з патрульними перебували на дорозі загального користування, яку рейдернув ребцентр Назарет.

А журналіста Сергія Медяника, за вказівкою того ж Козанкевича, намагався спровокувати Володимир Ярошевський, який тут проходить реабілітацію.

Далі Олександр Горобець, PR-спеціаліст цього закладу, почав ображати активістів КПК.

Ігор Козанкевич настільки злякався, що замість себе, розбиратися з журналістами, відправив жінку Галину Косміну, яка перешкоджала роботі репортерів.

Виявилось, що розпорядження вирізати дуби надав особисто мер Дрогобича Тарас Кучма, а це вже вказує на його корупціну діяльність, тому ми приїхали до міськради.

Коли меру передали, що до нього приїхала команда КПК, він відразу сховався, придумавши, що в нього нарада.

Команда КПК звертається до Карітасу та Греко-Католицькій Церкві, провести перевірку у Назареті, звільнити усіх причетних до злочину осіб та заборонити вирубувати дуби.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close