НовиниНовини КПК

КПК – співорганізатор нетворкінг-конференції «Вільні-2021»

«Більше особистості, менше держави»

Сьогодні команда КПК взяла участь у міжнародній лібертаріанській конференції «Вільні-2021». Разом із понад 100 колегами з різних країн світу, українськими топчиновниками та десятками громадських організацій – ми порушили питання економічних й індивідуальних свобод, державного тиску у сфері суспільного життя та геополітичної ролі України у світі.

Захід був створений спільними зусиллями Громадського руху «Вільна Нація», всеукраїнського об’єднання НДО та командою Конституційно-Правового Конгресу. За результатом заходу, організатори анонсували щорічний формат таких зустрічей з метою розширення партнерських ініціатив та поглиблення в питання індивідуальних свобод в Україні.

До конференції доєдналися колеги з Австрії, Італії, Палестини, Лівії, Сомалі, депутати Європарламенту, колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін та багато інших цікавих особистостей. Кожен мав змогу висловити своє бачення безпекових, економічних та правових стратегій українського державотворення, із пріоритетом збереження лібертаріанських принципів свободи та цінності індивіда.

Із результатами та деталями заходу можна ознайомитись на платформі об’єднання «Вільна Нація»: facebook.com/groups/260113355962802

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Працівників закритих телеканалів можуть позбавити акредитації
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close