НовиниНовини КПК

Лісгосп вкрав ліс і обвинувачує в цьому законного власника

До нас звернувся житель Івано-Франківської області Фіталюк Михайло з проханням допомогти у справі, яку прокуратура та поліція намагається зам’яти.

У 2015 році виписав у лісовому господарстві на вирубку 8м3 лісодеревини. Цього року в травні Михайло з лісником спочатку відклеймував відповідну деревину, а згодом її ж і зрубав, поклавши біля стакади, аби пізніше її забрати.

Проте, через декілька днів, проходячи повз це місце, він побачив, як працівники лісгоспу і працівники поліції завантажують на автомобіль його деревину. Його запитання на рахунок того, чому вони вантажать його деревину, було проігнороване. Фото- та відеозйомці крадії не перешкоджали.

Пізніше Михайло дізнався від знайомих, що такі випадки непоодинокі та відбуваються на постійній основі. Однак люди боялися звертатися до правоохоронних органів, оскільки вони самі ж і незаконно вилучали деревину, тобто були безпосередньо замішані в рейдерському захопленні «кругляка».

Під постом прикріплені фото, на яких зафіксовано викрадення деревини працівниками Верховинського районного лісового господарства Калімбровським А. та Сольчаником Г., а також працівником поліції Бровчуком В.

Схема така: чесні підприємці закуповують у лісгоспі деревину на вирубку, вирубують її, а потім лісгосп під протекторатом поліції та прокурорів,  вилучають це дерево, розраховуючи на те, що люди побояться відстоювати свої права перед правоохоронними органами, які по суті мають їх захищати, а не навпаки.

Проте Михайло не злякався й найняв адвоката, аби йому повернули його ліс. На цю «зухвалість» лісгосп відреагував поданням заяви до поліції за те, що Михайло, нібито, незаконно вирубав ліс.

Дивіться також:  Вижити але не жити!

Сам факт того, що лісгосп подав цю заяву, знаючи, що Михайло має чеки, свідків, фото- та відеоматеріали факту крадіжки, говорить саме про те, що поліція в долі та зможе протягнути навіть таку безглузду справу, без будь-яких доказів.

Проте завдяки кропіткій праці адвоката справи проти Михайла були все ж закриті. Наразі тривають справи з повернення коштів за викрадений у Михайла «кругляк» та моральне відшкодування за витрачені на суди нерви. Проте, наразі складається враження, що вже ці справи з повернення коштів прокуратура з поліцією просто так не відпустить. Тому просимо максимальний репост, аби надати розголосу прокурорському та поліцейському свавіллю, яке відбувається у Верховинському районі.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close