Події

НАБУ веде справу щодо можливих махінаціях при закупівлі вакцин

Національне антикорупційне бюро розпочало досудове розслідування у справі завищеної закупівельної ціни на вакцину у компанії Sinovac Biotech. Про це повідомив представник Ради громадського контролю НАБУ, а згодом підтвердив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Максим Грищюк. Стартова вартість однієї дози була 3$, нині сягнула майже найбільшої позначки у світі – 17,85$. Такі зміни відбулися завдяки призупиненню, Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим, на фінальному етапі перемовин.

Нагадаю, що перемовини розпочало державне підприємсто «Медичні закупівлі», однак в ефірі Громадського радіо Стапанов наголосив, що до цього був залучений він та Президент України, оскільки це питання національної безпеки. Згодом міністр доручив розпочати перемовини із вищезазначеною китайською компанією.

Саме через такі рішення Рада громадського контролю звернулася із заявою до НАБУ і нині починається досудове розслідування. Попередню кваліфікацію діям міністра надали: зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Дивіться також:  Діснейленд для дорослих
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close