НовиниНовини КПК

Новітнє обладнання для студентів у Нововолинську

На Волині у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти відкрили навчально-практичний центр з підготовки професій автомобільного транспорту та електротехнічного виробництва.

Про це повідомляє місцевий активіст та журналіст “КПК ІНФО” Віталій Грабовський. 

Відкриття нових сучасних майстерень відбулося 25-го лютого. На заході були присутні: начальниця управління освіти Волинської обласної державної адміністрації Людмила Плахотна, міський голова Нововолинська Борис Карпус, голова Поромівської громади Олег Савчук, депутат обласної ради, помічник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч, депутат обласної ради Юрій Сиротюк.

Метою створення майстерень є залучення у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання й інструментів. Новітні кабінети налічують понад 20 одиниць зварювального обладнання, для студентів є 7 робочих місць, які повністю укомплектовані. Фінансування проводилося з державного бюджету, де виділили 1,2 мільйона гривень на ремонт, 1,3 мільйона – на обладнання та 631 тисяча гривень – обласне фінансування.

Як зазначає директорка дошкільного закладу освіти «Нововолинський центр професійно технічної освіти» Валентина Приступа: “Минулого року були зроблені майстерні, а цьогоріч їх начинили усім необхідним. Обладнання надзвичайно сучасне, з новітніми технологіями. Це дає змогу нашим здобувачам освіти йти в ногу з часом”.

За допомогою технологій студенти будуть здобувати навички для виконання різних видів операцій з діагностування, ремонту та технічного обслуговування автомобілів.

Педагоги та студенти з професій електрогазозварник і слюсар з ремонту колісних транспортних засобів ознайомили гостей із роботою обладнання.

Дивіться також:  Банда Івана Климовича труїть наркотиками та вбиває людей

На завершення студенти показали процес шиномонтажу та балансування автомобільного колеса. Виконали діагностування авто за допомогою комп’ютерного сканера, зробили регулювання розвалу і сходження коліс.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close