НовиниНовини КПК

Офіційна позиція ГО “КПК” щодо інциденту біля будівлі Офісу Президента 6 травня 2021 року

6 травня 2021 року представники Громадської організації «КПК» повідомили міську владу про проведення акції на підтримку Сполучених Штатів Америки, які допомагають Україні у боротьбі з корупцією, підтримуючи верховенство права, демократичні права і  свободи. Зокрема, візит державного секретаря США Ентоні Блінкена до України вкотре це підтвердив.

Ще до початку акції, працівниками Національної поліції України були спроби перешкоджати активістам пройти до місця, яке було вказане у повідомленні про проведення мирної акції, яка була заздалегідь направлена на електронну адресу КМДА, відповідно до норм чинного законодавства, заборони на проведення даного заходу не надходило. 

Громадська організація «КПК» була обурена поведінкою поліцейських, які перешкоджали проведенню мирного мітингу. Щоб уникнути у майбутньому провокацій з боку влади, ми пропонуємо провести круглий стіл за участю представників ЗМІ, поліції та Офісу Президента.

Проте, зважаючи на суспільну напругу, наш активіст занадто емоційно відреагував на перешкоджання законного проведення мітингу, яке гарантоване Конституцією України, дозволивши собі нецензурну лексику у бік працівників правоохоронних органів.

Наша організація негативно ставиться до подібної експресивної поведінки нашого активіста та зробить все, щоб надалі таких ситуацій не виникало.

Разом з тим, ми переконані, що дії правоохоронних органів у вигляді перешкоджання проведенню законного мітингу, не відповідають нормам законодавства та мають бути перевірені.

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Приватні підприємці мітингують під Верховною Радою
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close