НовиниНовини КПК

Підсумки листопада команди КПК

Для команди КПК листопад приніс багато змін, якими ми хочемо поділитися з вами. Про найголовніші події та акції, які пройшли в минулому місяці – дивіться в матеріалі.

На початку листопада ми провели круглий стіл за участю громадських організацій Харківщини. Організатором зустрічі виступив лібертаріанський громадський рух «Вільна нація».

8 листопада наші активісти провели мітинг Київської обласної прокуратури. Команда КПК вимагає від прокурорів відвідувати судові засідання, щоб покарати Ігоря Чупринського, який здійснив напад на репортера Павла Янцена у 2016 році.

20 листопада ми організували перший нетворкінг конференцію “Вільні – 2021”. Мета заходу – створення платформи конструктивного діалогу влади та громадськості, а головне – зменшити тиск держави на основні права і свободи людини.

Наші активісти вимагають зупинити екологічну катастрофу. Команда КПК провела мітинг Державної екологічної інспекції, бо Наша Ряба, яка належить олігарху Юрію Косюку, протягом кількох років забруднює поля та ріки у Вінницькій області.

На прикінці листопада Львів став третім містом, де лібертаріанський рух «Вільна нація» провела круглий стіл за участю громадських організацій. Наша команда організовує такі конференції в кожній області України, щоб створити прецедент, коли громадськість зможе ефективно впливати на якість політики в державі.

Також в листопаді команда КПК провела мітинг Антимонопольного комітету України з вимогою знищити олігархів та монополії, які вони створили. Ми важаємо, що головна передумова успішного розвитку України – це цінність свободи. Свобода без монополій олігархів.

Дивіться також:  КПК ДОПОМАГАЄ УКРАЇНЦЯМ

Разом з цим, ми продовжуєму боротися з корупцією і несправедливістю по всій Україні. Підписуйтесь на наш канал та тисніть на дзвіночок, щоб не пропустити наступні випуски команди КПК.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close