НовиниНовини КПК

Посол України в Ізраїлі Корнійчук вкрав холодильник у підприємця Ібрагіма

До команди КПК звернувся підприємець Ібрагім, який пожалівся, що залишив на зберігання промисловий холодильник в орендованому боксі на Лепсе 16, а через якийсь час його вкрали власники приміщення.

Відразу команда КПК виїхала до грабіжників з мітингом, які поховалися у власних кабінетах та побоялися вийти до представників ЗМІ. Підприємець Ібрагім надав редакції КПК відео власної розмови з директором компаній, які надають в оренду приміщення Юрієм Мележиком, де він виправдовується, що холодильник вкрав їх колишній менеджер Сергій Ткач. Таку ж позицію зайняв і керівник охорони підприємства Юрій, який не відмовляється усвідомлювати власну відповідальність.

Ми дослідили, хто є власником приміщень з яких було вкрадено обладнання, це фірми “Пар Проперті Менеджемент”, “Центр допомоги розвитку проєкт”, “Вг16 Майбутнє” та інші. Директором усіх цих компаній є саме Мележик, який у 6-ому скликанні Верховної Ради був помічником народного депутата Євгена Корнійчука від партії “Блок Юлії Тимошенко”.

Саме Корнійчук є власником цих компаній і зараз паралельно обіймає посаду посла України в Ізраїлі.

Команда КПК звертається до міністра закордонних справ Дмитра Кулеби з вимогою звільнити грабіжника Корнійчука з посади посла. Також звертаємось до очільника поліції Києва Івана Вигівського та прокурора столиці Олега Кінера розпочати розслідування проти Корнійчука щодо крадіжки холодильника та рейдерського захоплення приміщень на Лепсе 16.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  ГО «КПК» підтримало кубинців біля посольства Куби
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close