НовиниНовини КПК

Корупція: Порошенко домовився з Зеленським та отримав свободу

Поки на дворі біснувався натовп, частина якого прийшла за гроші, а інша за ідею, які забули про тотальну корупцію під час правління президента Порошенка.

Незважаючи на те, що підозрюваний у державній зраді Порошенко, переховувався за кордоном, був оголошений у розшук та суд надав дозвіл на його силовий привід у кайданках, слідчий суддя Печерська Олексій Соколов видав дуже дивне рішення.

Народного депутата Петро Порошенко суд відпустив під особисте зобов’язання, забравши у нього лише паспорти, які видані Україною, при цьому забувши про інші громадянства власника Рошену.

Напевно Порошенко винайняв дуже поганих політтехнологів, бо на гострі питання у нього лише одна відповідь, зі звинуваченнями проросійськості, але експрезидент не врахував факт.

До суду, щоб підтримати Порошенко, приїхав захищати колишній заступник Голови Служби безпеки України, який завдяки йому отримав елітну квартиру на Печерську за кілька мільйонів доларів, у вигляді хабаря від сім’ї Мхітарян, які проживають у Москві.

А разом з Кононенко на цих кадрах ми бачимо Олександра Турчинова, якого неодноразово був звинувачений українцями у тому, що віддав без військового опору Крим російсько-путінським окупантам.

Печерський суд знаходиться у будівлі разом з управлінням поліції Києва, навкруги якої привезли цілу армію силовиків, там були колони Нацгвардійців, спецбатальйон Тор, дивіться як ретельно вони одягалися та спеціальні загони для придушення натовпу.

Дивіться також:  Перший форум із тридцяти: коронавірус.

Які підсумки шоу під назвою: відправити Порошенко за ґрати?

Очевидно, що Порошенко є дуже досвідченим комерсом, він вміє домовлятися, недарма він був міністром торгівлі за часів кривавого диктатора Януковича.

Напевно для президента Володимира Зеленського та його оточення, у Порошенко, знайшлися вигідні пропозиції, наприклад віддати телеканали, або через офшори, частину бізнесу.

Поки пани чубляться, страждають прості українці, а багатії та політики завжди знайдуть взаємний зиск, а народ й далі буде страждати від підвищення цін на газ, електрику, хліб та воду.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close