НовиниНовини України та світу

Скандальний суддя Павло Вовк

Павла Вовка очільника Окружного адміністративного суду Києва примусово доставлять до Вищого антикорупційного суду. Справа у тому, що суддя від осені ігнорує засідання, прикриваючись суддівським імунітетом і тепер його мають привести силоміць.


У Центрі протидії корупції заявили, що з другої спроби Вищий антикорупційний суд в особі судді Андрія Біцюка все таки задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро, щодо примусового доставлення підозрюваного до суду у справі ймовірних незаконних дій в Окружного адмінсуді Києва.


Голова ОАСК підозрюється у створенні злочинної організації та намаганнях захопленні влади. Суддя тривалий час переховується від засідань по своїй справі, кажучи що в нього суддівський імунітет або ж він має “процедурні питання”.


НАБУ просить для Вовка внесення застави. Вища рада правосуддя не дала дозволу на арешт судді. В ЦПК ж кажуть, що в законодавстві немає заборони примусово доставити Вовка до суду. Для цього треба тільки дозвіл слідчого судді, який 3 лютого був наданий НАБУ.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  ВБИВСТВО ПРОФЕСОРА: Суд над поліцейським
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close