Події

Скандальний суддя Павло Вовк

Павла Вовка очільника Окружного адміністративного суду Києва примусово доставлять до Вищого антикорупційного суду. Справа у тому, що суддя від осені ігнорує засідання, прикриваючись суддівським імунітетом і тепер його мають привести силоміць.


У Центрі протидії корупції заявили, що з другої спроби Вищий антикорупційний суд в особі судді Андрія Біцюка все таки задовольнив клопотання детективів Національного антикорупційного бюро, щодо примусового доставлення підозрюваного до суду у справі ймовірних незаконних дій в Окружного адмінсуді Києва.


Голова ОАСК підозрюється у створенні злочинної організації та намаганнях захопленні влади. Суддя тривалий час переховується від засідань по своїй справі, кажучи що в нього суддівський імунітет або ж він має “процедурні питання”.


НАБУ просить для Вовка внесення застави. Вища рада правосуддя не дала дозволу на арешт судді. В ЦПК ж кажуть, що в законодавстві немає заборони примусово доставити Вовка до суду. Для цього треба тільки дозвіл слідчого судді, який 3 лютого був наданий НАБУ.

Дивіться також:  НАБУ проводить обшуки в Енергоатомі
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close