Події

Україна винесе питання обшуків і затримань в Криму на Генасамблеї ООН

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговою хвилею незаконних політично-вмотивованих обшуків і затримань в тимчасово окупованому Криму, здійснених російською окупаційною владою. 

Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ.

За наявною інформацією, в ніч на 17 лютого відбулися обшуки в будинках кримчан Абдулборі Махамадамінова, Азамата Еюпова, Тимура Ялкабова, Ібрагімова Ернеста, Олега Федорова, Ленура Сейдаметова і Яшара Шихаметова. Серед згаданих осіб є активісти ГО «Кримської солідарності» і проєкту для дітей політв’язнів «Кримське дитинство», що чітко вказує на характер дій окупаційної влади півострова.

Інформація про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо згаданих випадків незаконних обшуків і затримань, буде винесена Україною 23 лютого 2021 року на розгляд сесії Генеральної Асамблеї ООН у ході дебатів з пункту порядку денного «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». 

Також Міністерство закордонних справ закликало міжнародних партнерів надати належну оцінку незаконним діям Російської Федерації в тимчасово окупованому Криму.

Дивіться також:  В США хочуть заборонити визнавати Крим російським
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close