НовиниНовини України та світу

Україна винесе питання обшуків і затримань в Криму на Генасамблеї ООН

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв’язку з черговою хвилею незаконних політично-вмотивованих обшуків і затримань в тимчасово окупованому Криму, здійснених російською окупаційною владою. 

Про це повідомляється на сайті Міністерства закордонних справ.

За наявною інформацією, в ніч на 17 лютого відбулися обшуки в будинках кримчан Абдулборі Махамадамінова, Азамата Еюпова, Тимура Ялкабова, Ібрагімова Ернеста, Олега Федорова, Ленура Сейдаметова і Яшара Шихаметова. Серед згаданих осіб є активісти ГО «Кримської солідарності» і проєкту для дітей політв’язнів «Кримське дитинство», що чітко вказує на характер дій окупаційної влади півострова.

Інформація про протиправну діяльність РФ на тимчасово окупованих територіях, зокрема щодо згаданих випадків незаконних обшуків і затримань, буде винесена Україною 23 лютого 2021 року на розгляд сесії Генеральної Асамблеї ООН у ході дебатів з пункту порядку денного «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України». 

Також Міністерство закордонних справ закликало міжнародних партнерів надати належну оцінку незаконним діям Російської Федерації в тимчасово окупованому Криму.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Україна відновила імпорт електроенергії з Росії
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close