Новини КПКСпецпроєкти

Вимагаємо припинити тиск на журналіста Сергія Медяника

Журналіст-розслідувач Сергій Медяник заявив про політичне переслідування з боку влади, яка організувала стеження і сфабрикувала три кримінальні справи проти нього, щоб закрити рот вільним медіа.

Як стало відомо, у п’ятницю, 17 грудня 2021 року, група поліцейських з 8 осіб організувала незаконне стеження за журналістом Сергієм Медяником, а потім намагалась вручити підозру в абсолютно сфальсифікованій справі.

Вручення «підозри» сталося з великою кількістю грубих порушень з боку представників правоохоронних органів.

Справа стосується патрульних поліцейських на Вінниччині, які незаконно зупиняли автомобілі редакції “КПК Інфо”. Через те, що журналіст Медяник звернувся із заявою про можливу корупцію з боку патрульних Калинівського відділу поліції Вінницької області, проти нього було порушено кримінальну справу.

Вручення «підозри» – це результат результат фабрикації кримінального переслідування проти журналіста-розслідувача Сергія Медяника як представника вільних ЗМІ. Тим самим влада намагається відвернути увагу українців від офшорних скандалів президента Володимира Зеленського та його оточення.

Підозру підписала прокурорша Бондарук Ірина Анатоліївна, яка нещодавно отримала грамоту від голови Вінницької обласної держадміністрації Сергія Борзова, що входить у найближче оточення президента Зеленського.

Колеги журналіста та громадянське суспільство вважають, що це може бути пов’язане із професійною діяльністю журналіста.

Колектив редакції “КПК Інфо” вимагає від президента України Володимира Зеленського припинити політичне переслідування журналіста Сергія Медяника.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Підсумки жовтня команди КПК
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close