НовиниНовини КПК

Вимагаємо від Фонду держмайна – скасувати приватизацію за безцінь заводу Більшовик

Перший київський машинобудівний завод, який більш відомий під назвою «Більшовик» починав з виробництва парових машин для цукроварень у 1882 році.


27 жовтня Фонд державного майна України продав його за 1 мільярд 400 мільйонів гривень, приблизно у доларах – 50 мільйонів, така сума навіть не покриває вартість землі.

У заводу Більшовик у користуванні знаходиться 35 гектарів біля метро Шулявська, яка коштує 300 мільйонів доларів, її отримав рейдер-девелопер Василь Хмельницький, тому ця приватизація, де-факто є прихованим продажем комунальної землі під забудову житлом.

Щоб отримати завод за безцінь, чиновникам Фонду держмайна було відправлена шухляда з хабарями, щоб вони закрили очі на маніпуляції на аукціоні:

1. До аукціону долучилися лише три учасники: компанії рейдера Василя Хмельницького, посіпаки Януковича Віталія Хомутинника та колишнього мера-наркомана Леоніда Черновецького , з яких двоє підвищували ціну, а одна – не виявляла жодної активності.
2. Підвищення ціни було мінімально необхідним для того, щоб аукціон вважався дійсним.
3. До аукціону не були розв’язані судові спори щодо «Більшовика».
4. Компанію-переможець контролює рейдер Василь Хмельницький, при цьому борги підприємства та судову тяганину щодо його будівель – штучно були утворені ним же
5. До аукціону Фонд держмайна говорив, що за «Більшовик» конкуруватиме безліч інвесторів, але ця заява була лише для замилювання очей українців.

Команда КПК вимагає від Кабміну, Верховної Ради та Офісу Генпрокурорши – відправити керівника ФДМУ Дмитра Сенниченко у відставку та посадити у в’язницю на 10 років.

Дивіться також:  СБУ допитала активіста ГО "КПК" за репост у соцмережах

Звертаємось до президента Володимира Зеленського, щоб той надав вказівку скасувати аукціон з продажу Більшовика та знову цей державний актив приватизувати вже за 500 мільйонів доларів.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close