НовиниНовини КПК

Як компанії разом з мерією Кличка крадуть на ремонтах доріг Києва

Боксер Віталій Кличко вже багато років керує Києвом і його діяльність вже призвела до катастрофічного стану доріг. Журналіст-розслідувач інформаційного агентства “КПК Інфо” Сергій Медяник розкрив правду про фірми, які розкрадають мільярди на ремонті доріг Києва.

Антимонопольний комітет України на засіданні 8 квітня 2021 року прийняв рішення у справах про порушення, що полягали у придбанні компанією «Üttema Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság» (Угорщина, м. Вечеш) двох українських компаній – ПП «Київшляхбуд» (м. Київ) та ТОВ «Ростдорстрой» (м. Одеса) без отримання дозволів на концентрації.

Вони були оштрафовані на 64 мільйони гривень за таємну угоду купівлі, це наочний приклад концентрації на ринку неконкурентним способом.

Автомагістраль-Південь. Офіційно зв’язок між собою компанії заперечують – проте обидві мають одеське коріння і їх пов’язують із групою Ростдорбуд, яку за інформацією в ЗМІ контролює мер Одеси Геннадій Труханов (фірму пов’язують з російським бізнесменом Жуковим (родичем путінського олігарха Романа Абрамовича) та депутатом Шумахером, і вона входить до групи РДС (Рост).

Турецький “Онур”, що будував, від Нивок до Житомирської, реконструював Кільцеву дорогу, ця фірма виводить гроші через фіктивні компанії.

Також дуже добре відчувають себе і компанії пов’язані із колишніми чиновниками-шляховиками, приватне підприємство “Броварське ШБУ 50” Віктора Гавриленка, він на початку 2000-х очолював державну компанію Автомобільні дороги України.

ТОВ “СБМУ “Підряд”. Співвласницею фірми «Підряд» зазначена Ганна Скіценко – донька ексгендиректор «Київавтодору» та ексдепутат Київради («УДАР») Володимира Жукова, він же до 2007 року очолював Київавтодор, ця компанія цінна асфальтним заводом і відповідно у неї всі змушені купувати асфальтну суміш.

Дивіться також:  Виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді

Укртрансміст, компанія записана на підставних осіб, реально входить в орбіту Альткому, Бориса Колесникова, вони постійно крадуть гроші на фіктивних ремонтах мостів: Новокостянтинівський міст, Північний міст, Південний міст, правоохоронці зафіксували фіктивні акти і тим самим викрадали кошти.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close