Політична аналітикаСпецпроєкти

Аваков – янгол, чорт – Зеленський

Чорт чи янгол, ось у чому питання. Так, здається прізвисько чорта приліпислося до Авакова надовго, але після відставки з посади МВС Арсен все більш виглядає ангелом. Ангелом, який зможе видалити дилетантів з влади. Чому Арсен Аваков повернувся у публічну політику та кидає виклик Зеленському – дивіться в матеріалі.

На весні 2014, коли російські окупанти завозили терористів на схід і південь Україні, в цей час Зеленський продовжував курсувати з концертами 95 кварталу в Москві. Гібридна війна у Харкові почалася 1 березня, а харківянин Аваков поїхав вирішувати ситуацію.

Тоді Аваков зміг зупинити план окупації Слобожанщини російськими військовими. Вдалося звільнити Харківську обладміністрацію від росіян та сепаратистів, а регіон убеспечити від війни.

Далі був ще один успіх. За допомогою Авакова зявилися добровольчі батальони в структурах МВС і вони воювали на сході доки Українська армія оговтувалася від шоку. Натомість він взявся за реформи, під його керівництвом МВС запустило реформи Нацполіції, в Україні зявилися центри надання адмін послуг, запрацюівала компютерна система державної міграційної служби, завдякі якій українці змогли отримувати біометричні паспорти, внутрішні війська реформували у Нацгвардію, а замість ДАІ зявилась дорожня поліція.

Вся критика Авакова грунтується на тому, що реформа поліції зупинилась. Після протестів через вбивство 5-річного Кирила Тлявого у Авакова зявилося нове прізвисько – чорт. У 2019 проходив мітинг під стінами МВС і до активістів довгий час ніхто не виходив. Зрештою один із учасників протесту взяв балончик із червоною фарбою і написав на асфальті – Аваков чорт. Здається тоді ці два слова зустрілися вперше.

Дивіться також:  Лукашенко купує картоплю, Стефанчук переплутав закони, що далі?

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close