НовиниНовини КПК

Чому відмовляючись від поліетилену, ми рятуємо довкілля та власне здоров’я?

Виробляти менше- врятувати планету! Українцям тепер доведеться змінювати свої звички- пакувати товар у надтонкі пластикові торбинки від 10го грудня можна лише за гроші. І Уряд пішов на такий крок не через економічну кризу, а щоб допомогти довкіллю. Набув чинності закон, що забороняє розповсюджувати надтонкі пластикові пакети.

Надали українцям і час аби пристосуватися до нових правил. Лише до весни за торбинки, які прийнято називати “майками” доведеться платити. Згодом їх взагалі не виготовлятимуть.
Безоплатне розповсюдження пластикових пакетів також каратиметься. Закон передбачає запровадження штрафів, говорять юристи.

Аби розібратися в тому наскільки небезпечний пластик, журналісти КПК-інфо завітали у Будинок природи. Тут довкілля – навкруги. Від виставки акваріумних риб та черепах до ігуан та пітонів.
Будинок природи запрошує кожного відвідати їхню екскурсію. Вона допоможе стати частинкою довкілля . У екологів ми запитали про небезпеку пластику для екосистеми. На думку фахівців, починати боротися з пластиковим непотребом слід з себе.

Світовий обсяг виробництва пластикових відходів становить близько 9 млрд тон на рік, і ця цифра збільшується. З них переробляється менше 10%, приблизно стільки ж спалюється, решта потрапляє в навколишнє середовище. Дрейфуючи, пластикові відходи потрапляють у найвіддаленіші куточки планети. А нещодавно екологи знайшли пластикові пакетики, про які так багато говорять останнім часом в Україні на дні Маріанської западини. Тож, порятунок планети залежить від кожного. І відмова від пластику – перший крок, аби для всіх настало завтра.

Дивіться також:  КПК зупинив екологічну катастрофу в Теплику

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close