Політична аналітикаСпецпроєкти

Павло Клімкін – дзюдоїст зовнішньої політики України

Павло Клімкін – український політик, та досвідчений дипломат. Ця людина точно професіонал та може посилити МЗС, а от пропагандистські російські ЗМІ називає його русофобом. Про колишнього міністра закордонних справ України та його нинішню діяльність – дивіться далі.


Павло Клімкін – український політик, та досвідчений дипломат. Ця людина точно професіонал та може посилити МЗС, а от пропагандистські російські ЗМІ називає його русофобом. Про колишнього міністра закордонних справ України та його нинішню діяльність – дивіться далі.
Попри те, що Павло Клімкін народився на Росії, у місті Курськ, він досконало володіє українською мовою. При цьому знає ще три мови — російську, німецьку, англійську та має базовий рівень французької.
Павло Анатолійович вкрай активний політик у всіх сенсах, тому не дивно, що він має постійну присутність на різних політичних шоу у якості експерта зовнішньої політики. Ба більше, йога оцінка діяльності роботи МЗС при Зеленському виглядає досить реалістичною.
На посаді міністра закордонних справ Клімкіну вдалося зробити чимало, хоча він скромно каже, що вдалося не все. Але найголовнішу обіцянку – подорожувати до ЄС без віз для власників біометричних паспортів з тризубом – була виконана. Насправді Павло Клімкін – був непоганим міністром, який і зараз може серйозно посилити МЗС України.
Клімкін був ініціатором припинення акредитації російських ЗМІ. Також він постійно говорив про запровадження візового режиму з Росією. Він дуже негативно ставиться до Росії, за його словами, в’їзд громадян РФ в Україну має відбуватися під суворим контролем спецслужб.
Практично щодня Павло Клімкін коментує нові інфоприводи у ЗМІ. Бо на українсько-російському кордоні, як повідомляють наші західні партнери, стоїть орда путінських окупантів.
Слід зазначити, що Павло Клімкін разом з колишнім генпрокурором Русланом Рябошапкою та екссекретарем РНБО Олександром Данилюком створили «Центр стійкості та розвитку держави» для боротьби з кризами в Україні. Пріоритетами проєкту є національна безпека, верховенство права, деолігархізація та антикорупція.
Павло Клімкін понад 20 років опікувався питаннями євроінтеграції України. А його практичний досвід в реалізації системних завдань та реформ може допомогти державі втілити прагнення до повного обʼєднання з Європейським Союзом та НАТО. Наразі курс на членство в НАТО та ЄС закріплено в Конституції. І це дає надію, що в майбутньому Україна повноцінно інтегрується в ці структури.
Редакція КПК-інфо й надалі моніторить політичну ситуацію в Україні та розповідає про це вам.

Дивіться також:  ЖКГ. Тарифи на комуналку. Хто і як обманює українців?

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close