Події

Форум “Україна 30” продовжив діалог із народом

З 15 по 17 лютого на форумі “Україна 30” говорять про газ, електроенергію та воду. Зокрема про справедливі тарифи на комунальні послуги та енергетичну незалежність України. Розклад сесій та спікерів анонсують заздалегідь на сайті. Перша сесія присвячена питанням соціального типу. Пояснювалося як тарифи та субсидії мають виглядати для населення. 

Від самого ранку численні спікери відповідають на наболівші питання. Серед них і Міністерка соціальної політики Марина Лазебна. Вона заявила, що тарифи варто підвищувати не в опалювальний сезон. Таку ідею вона подала задля того, щоб люди підготувалися до цього. Також, за її словами, субсидій вистачить на всіх людей, які цього потребують. 

Наступний спікер – Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сказав, чому українцям слід встановити лічильники. Це потрібно для нормального підрахунку тарифів. При відносно рівних умовах деякі українці платять різні суми. Встановивши у себе лічильники люди можуть самостійно підраховувати тарифи та економити до 50%.  

Дивіться також:  Україна відновила імпорт електроенергії з Росії
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close