НовиниНовини КПК

Як у Києві пірнали у холодну воду на Водохреще

Щорічно 19 січня відзначається велике церковне свято, присвячене Хрещенню Господньому. Цього дня люди згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Це свято відоме своїми цікавими традиціями, головною з яких є купання в річці або озері з освяченою водою. Вважається, що на свято цілющими чудодійними властивостями наділяється вода. Люди носять воду до церкви, щоб її освятити. Говорять, що така вода не псується, може лікувати людей та зберігає свою особливість цілий рік. Як відзначали Хрещення Господнє та пірнали у воду дивіться в сюжеті!

 

Не зважаючи на холодну погоду та пандемію корона вірусу, бажаючих окунутись в ополонці цього року вистачає. Вважається, що така процедура очищає душу та дарує здоров’я.

20 – річний хлопець Давид , відкрив для себе цю традицію уже 5 років тому. Він каже, що головне духовно налаштуватися і підготуватися морально. Тоді ані мороз , ані холодна вода не завадять пірнути в ополонці.

Водохрещу святкують з часів Київської Русі, проте традиційні купання поширилися лише у 20 столітті. Цього дня люди згадують хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. Тому започаткували традицію купатись в холодній ополонці.

На свято Йордан цілющими чудодійними властивостями наділяється вода. Люди приносять воду до церкви, щоб її освятити. Митрополит Антоній , керуючий справами української православної церкви, привітав українців з останнім різдвяним святом зимового циклу.

Дивіться також:  Відкриття офісу в Золочеві

Купання на Водохреще принесе користь лише тоді, якщо дотримуватись правил безпеки. Пірнати у воду суворо заборонено вагітним жінкам та літнім людям. Дати рекомендацію по купанню може тільки лікар.

Пірнати в воду слід в офіційно облаштованих місцях під наглядом медиків та рятувальників.

Віруси та збудники інфекцій гинуть у холодній воді. Тому боятися розповсюдження корона вірусу в ополонках не варто. Вода у цей день допомагає одужати, заряджає позитивною енергією та позбавляє від депресій. Тому будьте здорові!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close