Події

Газопостачальники зменшили ціну на газ

Низка газопостачальників зменшила січневу ціну на газ. Понад 30 газопостачальних компаній оцінили кубічний метр газу у 6,99 гривень, а деякі, навіть, й дешевше. Про це повідомляє ГазПравда.

Найбільше здешевлення відчують чернівчани. ТОВ «Чернівці Газзбут» анонсувало ціну на рівні – 9,93 грн. Однак, за кілька днів тариф у них вже – 6,99 грн. Тобто економія – 2,94 гривні на кожному кубометрі газу.

Найдешевший газ у компанії “Megawatt”: у січні кубометр сягав – 7,05 грн, а в лютому вже – 6,79 грн.


Але є і компанія, яка відзначилася збільшенням тарифів у порівнянні з січневою ціною. ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» у січні встановила ціну на рівні 8,1 грн, в той час як у лютому вже 8,58 грн. Тобто підняла на 48 копійок.

Відповідно до Постанови уряду, яка почала діяти з 1 лютого, гранична ціна на газ має становити 6,99 гривень за кубічний метр газу. Проте, знижені платіжки за газ люди отримають лише у березні. Про це говорив т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко. Однак, деякі компанії вирішили знизити ціну і на січень, можливо, аби запобігти подальшим масштабним акціям протесту по всій території України, коли люди отримають платіжки.

Дивіться також:  Комікс для дітей?
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close