НовиниНовини України та світу

Газопостачальники зменшили ціну на газ

Низка газопостачальників зменшила січневу ціну на газ. Понад 30 газопостачальних компаній оцінили кубічний метр газу у 6,99 гривень, а деякі, навіть, й дешевше. Про це повідомляє ГазПравда.

Найбільше здешевлення відчують чернівчани. ТОВ «Чернівці Газзбут» анонсувало ціну на рівні – 9,93 грн. Однак, за кілька днів тариф у них вже – 6,99 грн. Тобто економія – 2,94 гривні на кожному кубометрі газу.

Найдешевший газ у компанії “Megawatt”: у січні кубометр сягав – 7,05 грн, а в лютому вже – 6,79 грн.

Але є і компанія, яка відзначилася збільшенням тарифів у порівнянні з січневою ціною. ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» у січні встановила ціну на рівні 8,1 грн, в той час як у лютому вже 8,58 грн. Тобто підняла на 48 копійок.

Відповідно до Постанови уряду, яка почала діяти з 1 лютого, гранична ціна на газ має становити 6,99 гривень за кубічний метр газу. Проте, знижені платіжки за газ люди отримають лише у березні. Про це говорив т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко. Однак, деякі компанії вирішили знизити ціну і на січень, можливо, аби запобігти подальшим масштабним акціям протесту по всій території України, коли люди отримають платіжки.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Корупція: Порошенко домовився з Зеленським та отримав свободу
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close