НовиниНовини України та світу

Працівників закритих телеканалів можуть позбавити акредитації

У Верховній Раді був зареєстрований проєкт, який передбачає тимчасове позбавлення акредитації журналістів із медіахолдингу Тараса Козака. На нього раніше були накладені санкції на 5 років. Варто зазначити, що до холдингу належать не тільки канали «ZIK», «NewsOne» та «112 Україна», але й такі підприємства, як «НОВИНИ 24 ГОДИНИ» — «ПАРТНЕР ТВ», «ЛІДЕР ТВ», «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ» «АРІАДНА ТВ». Проєктом пропонується позбавити акредитації як журналістів, так і технічних працівників на час дії санкцій, тобто на 5 років відповідно.

Канали «ZIK», «NewsOne» та «112 Україна» також називають «медведчуківськими». Це пов’язано з тим, що, Тарас Козак є номінальним власником вищевказаного майна, яке належить Віктору Медведчуку, але на нього накладені санкції США з 2014 року.

Тарас Козак називає санкції проти себе та телеканалів “висмоктаною з пальця маячнею і відвертою брехнею”. Він впевнений, що влада не оприлюднить даних, на підставі яких було запроваджено санкції, оскільки ті будуть оскаржені у судах.

Необхідно зазначити, що текст документу на офіційному сайті ВР поки відсутній, як і інформація про реєстрацію.

Нагадаємо, що раніше ми писали про відключення низки проросійських телеканалів через санкції, які було дапроваджено з боку РНБО, які підтримав президент.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Президент відключив медіагрупу Медведчука
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close