НовиниНовини КПК

Ілля Кива – психопат з ОПЗЖ

Скандальний, одіозний, психопат, як  тільки  не називають в ЗМІ нардепа Іллю Киву. Однак ці епітети не відображають всю суть блазня Медведчука. Про подвиги Киви та про те навіщо його взяли до ВР – дивіться просто зараз.

Вперше про Киву згадали в інформаційному просторі у жовтні 2014-го. Маловідомий комбат батальйону працював у секторі М – Маріуполь. Вже тоді його бійці вступили у конфлікт із комбатом. Через що пізніше батальйон був розформований. Проте, після скандалу Іллю Киву призначили заступником начальника МВС Донецької області.

Де б не з’являвся Ілля Кива – майже скрізь гучні скандали та непорозуміння.

То він записує ролики як стріляє з автомату, то виступає на російських пропагандистських каналах, а ще –  захищає підробну дисертацію.

Але це і не дивно, адже коли нинішнього нардепа в Полтаві судили за хабар, він надав довідку з психлікарні.

Про те, як перевзувся персонаж Кива красномовно говорять за нього його ж протиречиві заяви. Хоча очевидно, що його використовують як торпеду для висловлювання тих чи інших меседжів у суспільстві.

До речі, із останніх досягнень нардепа Киви – у листопаді його позбавили права на нагородну зброю, на нього була відкрита справа через стрілянину з автомата. У тому ж місяці Киву позбавили наукового ступеня кандидата наук.

Чого варта остання витівка Киви: народний депутат України публічно назвав можливе повномасштабне воєнне вторгнення Росії «звільненням».

Дивіться також:  Поліціянти на самокатах, кіт Садового та факультет Тік-Току

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close