НовиниНовини КПК

Коли Коболєва та олігарха Жеваго відправлять на нари?

Розслідування кримінальної справи проходить щодо безсовісної історії розкрадання державних компаній. Сергій Перелома, керівник Укртрансгазу, разом з ексочільником Нафтогазу Андрієм Коболєвим, за хабарі, подарували олігарху Костянтину Жеваго 300 мільйонів кубометрів газу, які коштують 2 мільярди.

 

 

Жеваго, олігарх №2 в Україні, знаходиться у розшуку Інтерполу, тепер черга дійшла і до його спільників, спецпідрозділи Державного бюро розслідувань поклало мордами у підлогу корупціонерів Укртрансгазу.

Потім, силовики приїхали до елітного маєтку Коболєва, він відомий тим, що при ньому, Нафтогаз мав збитки 19 мільярдів, при цьому Андрій собі виписав премію 350 мільйонів.

Паралельно, проти Коболєва проводиться ще одне розслідування — СБУ викрило топменеджмент Нафтогазу на завданні збитків державі на 400 мільйонів гривень.

Згідно з фабулою справи, компанія Нафтогаз Трейдинг продавала приватному трейдеру ЕРУ Трейдинг газ за заниженою ціною, а потім трейдер за завищеною ціною продавав газ Укртрансгазу.

Наша редакція буде уважно слідкувати за розслідуваннями щодо Коболєва, Переломи та Жеваго та проконтролює, щоб вони опинилися у в’язниці.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Окупація по-депутатськи
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close