Політична аналітикаСпецпроєкти

Комаровський – доктор зло в політиці

Євгена Комаровського без перебільшення можна назвати найвідомішим лікарем в Україні. У нього майже 10 мільйонів фоловерів в Instagram, за його відео на YouTube стежать 3 мільйони користувачів. Але чому дитячий лікар став політичним оглядачем та як його використав Зеленський – дивіться далі.

Євген Комаровський став відомим завдяки телебаченню. На ефіри його почали активно запрошувати у листопаді 2009 року під час епідемії свинячого грипу. Своїми виступами він уміло гасив “фестиваль паніки та істерики”. Зі звичайного лікаря він перетворився на шоумена — гостя та ведучого багатьох політичних передач на ТБ.

У 2014 на президентських виборах Комаровський підтримував свою колегу – Ольгу Богомолець, у 2019 вже агітував за Зеленського. Але відомий педіатр так і не став частиною команди Зе і зараз відкрито критикує президента. Ба більше, він вважає, що 73% дуже круто помилилися у своєму виборі.

Після таких відвертих зізнань, що Комаровський профан у політиці, кожен українець повинен задуматися, чи варто взагалі прислухатися до людини, яка нічого не тямить в управлінні країни.

Зараз позиція Комаровського знову змінилася, і це має політичне пояснення. Як говорять, в політичних колах, дитячий лікар роздумує включитися у політичну боротьбу чи як кандидат у президенти, чи просто, як людина в політичному альянсі ексспікер Дмитра Разумкова.

Сам Комаровський від політичних амбіцій ніби відхрещується та каже, що владу “не беруть, а вручають”. Але ж ми памʼятаємо кейс Зеленського, коли під новорічну ялинку актор перетворився на кандидата в президенти. А потім країна отримала людину, яка не є спеціалістом в політиці.

Дивіться також:  Одеса. Море корупції

Свого “соціального капіталу” Комаровський багато в чому зобов’язаний телевізійній кар’єрі. Він виступає таким собі популістом. Його риторика – це прості рішення, і схильність виступати на захист умовного «народу», тобто протиставлення інтересів «простих людей» інтересам еліти. І це українцям звичайно подобається, але для України – це тривожний феномен.

Проблема Комаровського полягає у тому, що він ділить світ на чорне та біле. Немов дитя вірить у Санта Клауса, який під ялинку подарує доброго президента, що змінить в країні все на краще. Але політика вона інша, це завжди баланс соціальних сил, думок та ідей. І тут немає чарівної палички, яка зможе одним помахом перетворити бариг та корупціонерів на Слуг народу.

Редакція КПК-інфо й надалі моніторить політичну ситуацію в Україні та розповідає про це вам.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close