НовиниНовини КПК

КПК з Вільною Нацією на з’їзді у Львові

Попри вихідний, лібертаріанці громадскього руху “Вільна Нація” займаються важливою державною справою- вирішують проблеми регіонів. Круглий стіл зібрали у Львові. Саме це місто стало черговим у великому лібертаріанському турі містами України. До цього побували у Харкові та Ніжині. Співорганізатором заходу виступив Конституційно- Правовий Конгрес. За круглий стіл зійшлися понад 60-ят різних громадських організацій.

Місцеві активісти й самі висловилися за об’єднання. Адже політики, сидячи у столиці, не знають про проблеми регіонів у повній мірі. І одним з кращих рішень – стане співпраця громадських організацій.

Ще лібертаріанці виступають за долучення до вирішення проблем однодумців з усієї України. Кажуть, саме так можуть зрушити з мертвої точки усі болючі для людей питання.

Фіналом круглого столу стало долучення ще 20-ти громадських організацій до кооперації, налагодження комунікації зі Львовом, а також ініціатива зі створення оргкомітету для напрацювання законопроєкту щодо громадських організацій в Україні. Команда Конституційно-Правового Конгресу разом із лібертаріанцями “Вільної Нації” продовжить і надалі надавати руку допомоги іншим регіонам. Найближчим часом такими стануть Дніпро і Черкаси. Адже лише разом можна досягти реальних змін в країні.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Виступ Володимира Зеленського у Верховній Раді
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close