НовиниНовини КПК

Вільна Нація та КПК продовжують свою роботу

Громадська спілка «Вільна Нація» та громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» продовжують свою роботу, навіть не дивлячись на широкомасштабне вторгнення Російської Федерації на Україну!
І сьогодні ми хочемо розповісти Вам про один з багатьох наших осередків, відокремлений підрозділ у Чернігівській області, адже саме на Чернігівщині почало діяти добровольче громадське формування територіальної оборони «Захисник», на базі однойменного громадського формування, яке підписало меморандум про співпрацю з громадською спілкою «Вільна Нація» в жовтні минулого року.


Представники відокремленого підрозділу «Конституційно-Правового Конгресу» у Чернігівській області, Тетяна Зезюлькіна та Людмила Кравченко, керують загоном цивільної територіальної оборони й разом з поліцією та ЗСУ оберігають спокій та порядок на території Носівської об’єднаної територіальної громади. Серед представників добровольчого батальйону також й інші учасники «КПК», це Олександр Зезюлькін, Володимир Кравченко, журналіст інформаційного агентства «КПК ІНФО» Тимофій Зезюлькін та Наталія Шелестюк.

ГФ «Захисник», на чолі з Тетяною Зезюлькіною, Людмилою Кравченко та Оленою Друзь при нагоді також допомагає населенню з гуманітарним забезпеченням, проте основною роботою залишається забезпечення порядку та превентивні дії щодо ймовірного наступу противника з боку Білорусі, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо зупинити фашистську навалу Російської Федерації. Сила – в об’єднанні, і саме в ці нелегкі дні воно є нашим обов’язком. І тільки разом ми зможемо захистити Нашу країну від будь-яких ворогів, звідки б вони не прийшли!

Дивіться також:  НАБУ разом з САП оприлюднили шокуючі новини про Голову Верховного суду Князєва

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close