НовиниНовини КПК

КПК зупинив екологічну катастрофу в Теплику

Селище Теплик знаходиться на півдні Вінницької області, воно відомо ще з 15-го століття, а ще, біля нього знаходиться незаконне сміттєзвалище на землях для загального користування. Команда Конституційно-Правового Конгресу виїхала на місце злочину і виявила екологічну катастрофу, серед мальовничих полів, навкруги розкидані гори сміття. Команда КПК зловила на гарячому негідника, який намагався незаконно злити відходи у поля та викликали поліцію.

Команда КПК завітала до Теплицької селищної ради та змусила Бориса Чечельницького, заступника голови Теплика, разом із підлеглими, виїхати на незаконний смітник і надати обіцянку, що найближчим часом там буде наведено порядок. Місцева влада усіляко намагалася виправдатися за розкидане сміття у полях.

А потім представники влади Теплика запитали пораду у команди КПК, що потрібно зробити зі сміттєзвалищем, щоб навести там лад, юрист Костянтин Варшавський розлого пояснив вихід з ситуації.

Команда КПК звертається до голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова, терміново втрутитися в ситуацію в Теплику, навести лад, усунути екологічну катастрофу, оскільки у місцевих жителів уже закінчується терпіння і вони готові владу підняти на вила.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Свавілля екскерівника Свалявського лісгоспу
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close