НовиниНовини КПК

КПК змушує Генпрокуратуру заарештувати шахрая Миколу Гонту

Активісти Конституційно-Правового Конгресу провели пікет Офісу Генерального прокурору, щоб примусити правоохоронців, арештувати шахрая Миколу Гонту.

Микола Гонта, займається шахрайством вже багато років, щодо нього українські силовики багато років проводять розслідування, бо він заснував фінансову піраміду B2B Jewelry, в яку затягнув 600 тисяч людей, та згодом вкрав у них 250 мільйонів доларів.

Місяць тому, журналіст Сергій Медяник та юрист Альона Самар, отримали редакційне завдання від інформаційного агентства КПК Інфо, перевірити інформацію, про ще одну піраміду Гонти у Стамбулі під назвою Cancri Jewellery.

Юрист Альона Самар склала заяву до Генерального прокурора Ірини Венедіктової, в якій наведено факти злочинів Гонти у Турецькій Республіці, під час мітингу, команда КПК передала документ представникам генпрокуратури.

Вже кілька років припадають пилом, у кабінетах Офісу Генерального прокурора, кримінальні провадження, щодо фінансового шахрайства Миколи Гонти, але жодна справа так і не дійшла до суду.

Команда КПК звертається до президента Володимира Зеленського, який виступає гарантом конституційних прав громадян, втрутитися у ситуацію і дати вказівки Офісу Генерального прокурора, арештувати злочинця Миколу Гонту.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  КПК вимагає від СБУ покарати шахрая Миколу Гонту
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close