Політична аналітикаСпецпроєкти

Кривавий Ріг Юрія Вілкула

Кривий Ріг – рідне місто президента Зеленського. 15 серпня мера Кривого Рогу Костянтина Павлова знайшли мертвим у власному будинку, у жовтні помер його рідний брат, а у листопаді – двоюрідний. Як не дивно, але головним бенефіціаром смерті мера Кривого Рогу став — клан Юрія Вілкула. Про нього і не тільки – дивіться в нашому матеріалі.

Юрій Вілкул з 2010 року незмінно править Кривим Рогом і в його плани не входить вихід на пенсію. Однак в ідеальний світ “вічного мера” Кривого Рогу втрутилася несподіванка. Його земляк Володимир Зеленський став президентом, який хотів бачити у владі тільки нові обличчя.
Тому на місцевих виборах 2020 року Вілкул раптово став хворим, а потім заявив, що нібито добровільно вибуває з боротьби і йде на спокій за станом здоров’я.
Власне у другому турі радник Вілкула Костянтин Павлов набрав 57% голосів та став мером Кривого Рогу.

Але якщо чесно Павлов був лише прикриттям, а містом продовжував керувати Вілкул. Павлова опозиційні депутати називали не інакше як тілом на дистанційному управлінні Вілкула. А коли джойстик зламався Вілкул офіційно повернувлся до влади у Кривому Розі, і вже ніяке погане здоров’я йому не заважало виконувати обов’язки мера Кривого Рогу.
Якщо говорити про малу батьківщину Зеленського, то зараз там відбувається повний треш. Місто нагадує 90-ті.

Дивіться також:  Все, що вам треба знати про міжнародний бізнес

Ось так в серпні 2021 року затримували кримінального авторитета, який понад 10 років був “смотрящім” за Кривим Рогом. За даними правоохоронців, бандити “спеціалізувалися” на “кришуванні” бізнесу, збиранні “общака” і вимаганні неіснуючих боргів.
Після загибелі Костянтина Павлова та його брата Андрія повішеним виявили вже двоюрідного брата колишнього міського голови – Бориса Павлова.

Хоча це і не дивно таких загадкових смертей в українській політиці вистачає.
Провінційна політика не є місцем для заплутаних шекспірівських сюжетів. Тут все простіше і цинічніше.

Загадкові смерті Павлових – можна називати як завгодно, але навіть народні депутати висловлюють сумніви стосовно самогубства молодого мера та його братів.
Слід зазначити, що після низки смертей у сім’ї Павлових, дружина покійного мера Кривого Рогу Костянтина Павлова Олена записала відеозвернення. У ньому вона заявила, що ні вона, ні її син не мають наміру вчиняти самогубство.
Після смерті міського голови Костянтина Павлова, правоохоронці провели обшуки в будинку у Юрія Вілкула, який став тимчасовим виконувачем обов’язків мера Кривого Рогу. Проте начебто нічого не знайшли.
Важливим та показовим фактом є те, що Вілкул розставив на ключові керівні посади своїх родичів, друзів та особисто відданих йому людей. У такий спосіб утворився клан Вілкулів, який продовжує дерибанити замлю та бюджет міста.

Фактично у місті створено паралельні органи влади, тоді як офіційні виконували роль ширми та прикриття для корупційних угод.

Дивіться також:  Нардепів Олега Воронько та Сергія Кузьміних чекає в'язниця

Про це принаймі говорить останній Держаудит який знайшов у місцевому бюджеті Кривого Рогу порушень на 27 мільярдів. І це тільки за останні два роки.
Редакція КПК-інфо й надалі ретельно моніторить політичну ситуацію в Україні та разповідає про це вам.
Не забувайте ставати вподобайки та підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити найголовнішу аналітику країни!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close