НовиниНовини КПК

Мікрокредити це шлях до бідності Нацбанк в долі чи просто бездіє?

Сьогодні громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» прийняла участь в акції протесту під стінами Національного Банку України разом з громадською організацією «Захист Українського Народу».

Учасники акції звертались до нового голови правління НБУ Кирила Шевченка з вимогою відновити функціонування громадської ради в установі, та задля того щоб НБУ взяв під контроль, в більшості випадків незаконну діяльність мікрофінансових установ, організацій та кредитних спілок, які зараз повсюди рекламуються, намагаючись затягнути в боргову залежність якомога більшу кількість людей.

Після акції голови правління громадських організацій, Павло Янцен та Богдан Цімейко підписали меморандум про дружбу та співпрацю, що стало черговим кроком до об’єднання громадянського суспільства України.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Тарифний геноцид. Інструкція слугами народу чи фейк?
Один коментар
  1. Вітаю. У мене є декілька запитань з приводу меморандуму з НБУ .
    З ким був підписаний меморандум про співпрацю (детальніше) ? Також цікаво, як відреагував НБУ на відновлення функціонування Громадської ради при установі, та хто буде включений до її складу ? І відображено це якимось чином у меморандумі ?
    З повагою Андрій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close