Розслідування

Мікрокредити це шлях до бідності Нацбанк в долі чи просто бездіє?

Сьогодні громадська організація «Конституційно-Правовий Конгрес» прийняла участь в акції протесту під стінами Національного Банку України разом з громадською організацією «Захист Українського Народу».

Учасники акції звертались до нового голови правління НБУ Кирила Шевченка з вимогою відновити функціонування громадської ради в установі, та задля того щоб НБУ взяв під контроль, в більшості випадків незаконну діяльність мікрофінансових установ, організацій та кредитних спілок, які зараз повсюду рекламуються, намагаючись затягнути в боргову залежність якомога більшу кількість людей.

Після акції голови правління громадських організацій, Павло Янцен та Богдан Цімейко підписали меморандум про дружбу та співпрацю, що стало черговим кроком до об’єднання громадянського суспільства України.

Дивіться також:  Поліцейське свавілля

один коментар

  1. Вітаю. У мене є декілька запитань з приводу меморандуму з НБУ .
    З ким був підписаний меморандум про співпрацю (детальніше) ? Також цікаво, як відреагував НБУ на відновлення функціонування Громадської ради при установі, та хто буде включений до її складу ? І відображено це якимось чином у меморандумі ?
    З повагою Андрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close