НовиниНовини КПК

ПОТРЕБУЄ ТВОГО ПІДПИСУ!!!

Підтримай звернення до Президента щодо призначення справжнього фахівця в сфері економіки, борця зі схемами «відмивання» та «скруток» в Уряді Ігоря Уманського на посаду Прем’єр-Міністра України.

Ні для кого не є секретом, що Україна, як і більшість країн знаходиться в економічній кризі, у зв’язку з коронавірусом, але в Україні підсилювач кризу процвітання корупції, та часто помилкові дії уряду.
Тому саме зараз на посаді Голови Кабінету Міністрів вкрай необхідний досвідчений економіст та фінансист, на цю посаду ідеально підходить Ігор Уманський, оскільки Він має досвід в подоланні кризової ситуації в економіці в 2009-2010 роках та вміє формувати команду і піднімати економіку.

Нещодавно ми вже побачили «успіх» першого Уряду Президента на чолі з Гончаруком, який не виправдав стратегію «нових обличь», тому після призначення нового уряду на чолі з Денисом Шмигалем де міністром фінансів став Уманський, але як виявилось після призначення його змушували приймати участь в різних схемах по «відмиванню» величезних коштів з контрабанди, «скрутки» НДС, а саме втручання в електронну систему записів НДС, тому він надовго Міністром фінансів не затримався, менше ніж за місяць був звільнений.

Саме на підставі цього ми підтримуємо петицію щодо призначення Ігоря Уманського Прем’єр-Міністром України і закликаємо кожного свідомого громадянина, якому не байдужа доля економіки країни поставити свій підпис.

petition.president.gov.ua/petition/99726

Дивіться також:  19 лютого - всеукраїнська акція протесту проти підняття тарифів. Звернення керівника ГО "КПК"

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close