НовиниНовини КПК

Міжнародний день боротьби з корупцією: Зупинимо корупцію разом!

Міжнародний день боротьби з корупцією відзначається щорічно 9 грудня з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Термін «корупція» означає зловживання державною владою для одержання вигоди в особистих цілях, а також різні форми незаконного привласнення публічних коштів для приватного використання. Україна – частина міжнародної спільноти, де прозорість і доброчесність давно не є стандартами у суспільстві. Українці вважають, що корупція в нашій державі – це одна з найбільших проблем. Є розуміння у суспільстві, що корупція має багато проявів, а її подолання – завдання непросте. Однак, цілком досяжне. Про це свідчать історії експертів, журналістів і громадських активістів. Конституційно – правовий конгрес слідкує за порядком в Україні та намагається запобігти виникненню цієї проблеми.

Відповідно до розробленої та затвердженої Антикорупційної програми на 2020-2021 роки, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України впроваджуються відповідні організаційні та контрольні заходи, які послідовно та системно виконуються. Невідворотність покарання за корупційні правопорушення, так само як і реформування судів та правоохоронних органів, є іншими важливими завданнями антикорупційної політики. Більшість корупційних проблем мають рішення, відображені у планах антикорупційних заходів, які напрацювали представники низки експертних організацій та надали Кабінету міністрів України. Якщо співпраця влади та громадськості буде дієвою, країна подолає частину великих корупційних схем та збереже мільярди гривень.

Тому Конституційно – правовий конгрес слідкує за антикорупційною політикою в Україні та ми впевнені, що об’єднавши зусилля, поборемо цю проблему і будемо жити в чесній, демократичній країні!

Дивіться також:  Україна повернеться до адаптивного карантину

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close