НовиниНовини КПК

Монастирський та голова поліції Клименко затримали тітушок, які хотіли напасти на Зеленського

Сьогодні, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський розповів на брифінгу, що було затримано організаторів мітингу під Офісом президента Зеленського, які начебто мали на меті скинути чинну владу.

Голова Нацполіції Ігор Клименко додав, що силовики злякались 200 димових шашок,  200 фаєрів, 10 вогнегасників, 20 шин, рації, прапори, листівки, банери, бутафорську кров та медичні жилети, які підготовили невідомі організатори мітингу.

Схоже, що цей брифінг був придуманий у МВС, щоб перекрити той негатив, що накопичився у системі, під керівництвом Монастирського та Клименка.

Адже виявлення таких масових рухів, які можуть призвести до державного перевороту, повністю лежить на Службі безпеки України, а не на Департаменті стратегічних розслідувань, створених для вилову бандитів.

За останні місяці пролунало багато гучних скандалів: бунт поліціянтів, які вимагають справедливої ​​зарплати, вбивство 5-и нацгвардійців у Дніпрі, Вінницькою поліцією керує сепаратист Іван Іщенко та переслідування фіктивними кримінальними справами журналіста Сергія Медяника.

Журналіст “КПК ІНФО” поставив питання Монастирському та Клименко, коли вони припинять переслідувати журналіста Сергія Медяника сфальсифікованими кримінальними справами, але у панів-силовиків не знайшлося відповіді.

Отже, міністр Денис Монастирський та голова Нацполіції Ігор Клименко такими сумнівними брифінгами лише дискредитують боротьбу зі злочинністю та замилюють очі українцям та президенту Володимиру Зеленському, аби залишитись на своїх посадах.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Мінекології закриває очі на екологічну катастрофу яку утворила Наша Ряба
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close