НовиниНовини КПК

Незламність чигиринського депутата

Чи справді один в полі воїн? Питання справедливості та закону, правлячої верхівки та опозиції, корупції та організованої підстави, – все це журналістська команда КПК мала змогу спостерігати своїми очима і з радістю представить усі матеріали громадськості.

   Славетне місто Чигирин, традиційна гетьманська столиця, але, нажаль, безладдя та корупція процвітає і тут. 30 липня 2021р  Смільська поліція за підтримки місцевої прокуратури подала в суд на єдиного опозиційного депутата чигиринської отг – Романенка Павла Івановича по справі надання дозволу на виготовлення технічної документації на право володіння землею. Нагадаю, що по закону, кожен громадянин України має право отримати 2 гектари землі безкоштовно у приватну власність для ведення особистого селянського господарства (звичайно ж за умови її відсутності). Рішення про дозвіл ухвалюється депутатами на засіданні. Саме така процедура проходила 9го лютого: була людина, без землі, без проблем з документами – ось і всі депутати узгодили рішення на користь громадянки під прізвищем Шиндер.

   Нахабна підстава заключалась в тому, що ніхто, повторюю ще раз – ніхто не проінформував пана Романенка, що то була його далека племінниця зі зміненим прізвищем у результаті шлюбу. І раніше вона і справді була Романенко, але вони зовсім не контактували, чим і скористались так звані колеги, сфабрикувавши ‘конфлікт інтересів’.

   Романенко Павло Іванович – дійсно єдиний опозиційний депутат чигиринської ради, який активно виступає з новими, чесними та відданими рішеннями для громади, які ігноруються або блокуються іншими депутатами. Порядність цієї людини підтверджує і підтримка громадян, які також прибули на засідання суду. 

Дивіться також:  Порошенко злякався КПК?

   Варто відзначити, що суддею був Попелюх Андрій Олексійович, а адвокатом депутата – Семенов Олександр Миколайович. Таких людей і справді важко знайти, адже професійність та відданість своїй справі вразила нашу команду. А з боку опонентів – місцевий прокурор, якого, очевидно, змусили працювати над цією справою. Суть в тому, що протягом засідання, він розумів дурість цієї справи і не проявляв ініціативи або хоч якоїсь зацікавленості.

   Павло Іванович твердо був впевнений, що правда на його стороні, тож із прагненням справедливості, відданістю громаді, компетентністю адвоката, доброчесністю судді і щирою підтримкою Конституційно-Правового Конгресу через півтори години ми здобули перемогу і суд відхилив позив.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close