НовиниНовини КПК

Порошенко злякався КПК?

Народний депутат Петро Порошенко злякався прийти на засідання Тимчасової слідчої комісії щодо загрози нацбезпеці, посилаючись на погане самопочуття.

16 липня його було запрошено для звіту щодо спецоперації по затриманню членів приватної військової компанії Вагнера, бо Порошенко звинуватив президента Володимира Зеленського у навмисному саботажі цього заходу.

Команда Конституційно-Правового Конгресу проводила моніторінг засідання ТСК та запитала у ії очильниці Мар’яни Безуглої, де подівся Порошенко і які заходи вони будуть вживати.

Відповідь Безуглої прозвучала немов вони з Порошенком грають в одну гру, конкретних прикладів дій вона не привела.

Мар’яна Безугла є основним спікером у процесах реформування Служби безпеки України, вона розповідає суспільству про новації у діяльності спецслужби, але не має рішучості силою привести прогульника Петра Порошенко.

Тобто це свідчить, що в команді Зеленського зібралися лише люди, які бояться навіть легкого шелесту трави, тоді питання, яким чином українське суспільство має бути впевненим у своєму президентові?

Команда КПК пропонує ТСК щодо загрози нацбезпеці надати повноваження членам нашої організації, щоб ми виконали громадське затриманя народного депутата Петра Порошенко и притягли йлго за вуха на наступне засідання.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Незалежність для українців
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close