НовиниНовини КПК

Обережно, шахрай!

До КПК звернувся Антон Харитончук та Олександр Панасович з проханням допомогти їм притягнути до відповідальності шахрая Мар’яна Горайського, який взяв у них в борг значну суму грошей заключивши договір та написав розписку. Коли прийшов час повертати борг почав відмовлятись й переховуватись.Антон та Олександр разом з активістами КПК прийшли під стіни Печерського районного управління поліції, де активісти провели акцію, щоб донести громадськості інформацію про шахрайські дії Горайського, Антон з Олександром подали заяву в поліцію про вчинення кримінального злочину.

Під час акції Голову громадської організації Павла Янцена прийняв начальник відділу поліції Дуброва Андрій Миколайович, який поцікавився справою з якою ми прийшли до них та взяв її під особистий контроль.

«Вчора» Горайський обманув декілька людей, але якщо його не зупинити, притягнувши до відповідальності, то «завтра» може обманути ще когось або групу людей, тому наша ГО буде сприяти, щоб притягнути Горайського до відповідальності.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  Україна повернеться до адаптивного карантину

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close