НовиниНовини КПК

Ексклюзив. Коломойського в США!

Як відомо, нещодавно ФБР провели обшуки в офісах Ігоря Коломойського в США, після чого Міністерство Юстиції США висунуло українському олігарху обвинувачення в незаконному заволодінні великою сумою коштів, близько 5.5 мільярдів доларів США, що належали Приватбанку і їх «відмиванні», за ці кошти Коломойський разом зі своїми поплічниками в Сполучених Штатів Америки, а саме Мордехай Корф та Ури Лейбер придбав багато майна, в тому числі нерухомості в Сполучених Штатах.

Очевидно, що коли за справу береться Америка, то це серйозно і результативно, американці швидко доводять справу до кінця, тому логічно, що наші американські партнери будуть вимагати екстрадицію Коломойського, аби він, як раніше його земляк Павло Лазаренко, постав перед судом США та поніс покарання за свої фінансові махінації. До цього зі слів самого Ігоря Валерійовича Коломойського окрім українського громадянства він має ще декілька паспортів різних країн, в тому числі паспорт громадянина держави Ізраїль.

Знаючи тісну дружбу Коломойського з діючою владою, вплив на неї олігарха, наша ГО «Конституційно-правовий конгрес» вирішила провести низку акцій протесту біля центральних органів влади та дипломатичного представництва США та Ізраїлю, задля дій з боку влади, щоб вони ініціювали перевірку фактів правоохоронних органів США, та притягнути олігарха до відповідальності, бо гроші вкрадені з українського банку, а тому вкрадені в українських платників податку.

Дивіться також:  Остання війна рф розпочалась

Разом з проведенням акцій протесту ми також подали до установ письмові запити й озвучили свої вимоги та свою інформацію.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close