МахінаціїСпецпроєкти

Окупація по-депутатськи

Поки у Києві відбувається політична боротьба між депутатами Верховної ради та Зеленським, на Західній Україні депутати Верховної ради окуповують Зеленську ОТГ Верховинського району. А пов’язано це з тим, що в Івано-Франківській області депутати минулих та теперішніх скликань почали скуповувати за безцінь землю у селі Буркут. Про Махінації, земельні ділянки для ветеранів ООС та нечестивих депутатів – дивіться у нашому сюжеті!

Івано-Франківська область.Верховинський район. Мальовничий куточок Карпатських гір, який так приваблює туристів своєю природою та чистим гірським повітрям.

А це село Буркут Зеленської ОТГ. Сьогодні його населення складає всього 10 осіб! Але раніше воно було відоме своєю джерельною, від природи газованою водою, насиченою залізом та мінералами.

Ось як це місце описувала поетеса: “Тут єсть натуральна залізна шипуча вода, досить добра на смак. Доктор тут не “казенний”, сам приїжджий. І се краще, бо такому можна краще вірити. Приїжджі тут все більше русини з Галичини і Буковини. Обстановка привітна. Як я тут не поправлюсь, то вже не знаю, якого мені клімату треба. Буркут, 25 липня 1901 р.”

Проте, не тільки природою та цілющою водою славиться село, адже на нього поклали око народні обранці, депутати Верховної Ради України.

Поки у Києві відбувається політична боротьба між депутатами Верховної Ради та Зеленським, на Західній Україні депутати Верховної Ради окуповують Зеленську ОТГ Верховинського району.

Дивіться також:  ЖКГ. Тарифи на комуналку. Хто і як обманює українців?

Це Іван Гайфер, громадський активіст. Одним з перших дізнався про нахабну схему захоплення цього мальовничого куточка!

У 2018-му році, Зеленська сільська рада виділила у селі Буркут землю спеціально для військовослужбовців, ветеранів ООС. 

Проте, місцеві активісти запідозрили неладне, адже деякі рішення проєктів землеустрою дублюють один номер на 2 ділянки, а дехто, за словами голови благодійного фонду “Буркут” Конюшака Богдана, взагалі 2 роки як помер.

А це Василь, місцевий ветеран АТО. Йому земля чомусь не дісталася.

Голова Зеленської об’єднаної територіальної громади Володимир Феркаляк запевняє(!) : все робилося за законом і відповідно до рішень Держгеокадастру і генерального плану Буркуту від 1981-го року.

Проте, є підстави вважати, що голова ОТГ не був з нами щирим. У розпорядження редакції Махінацій потрапив вищезгаданий документ від держгеокадастру Івано-Франківської області, де вказано, що Зеленська сільська рада вчинила порушення у процедурі надання земельних наділів!

Та попри це землі, виділені військовим, швидко перейшли в руки приватної фірми, такої собі “Фон-Секкендорф”, котра належить київським бізнесменам, братам Голумбівським.

Саме тут, у Києві зареєстрована фірма Фон Секкендорф, на котру в селі Буркут оформлено 2 гектари землі, що складає 77% усієї території села. Цікаво, який інтерес має фірма на ці землі?

Проте за адресою реєстрації про фірму ніхто не чув.

Івано-Франківські активісти запевняють:

За фірмою  стоїть народний депутат Микола Княжицький.
А разом із ним у схемі нібито беруть участь ще два парламентарі.

Дивіться також:  Команда КПК разом з ДБР заарештували завод Більшовик

І дійсно, Вищий Антикорупційний Суд зобов’язав Генпрокуратуру відкрити на депутата Княжицького кримінальне провадження за фактом перевищення службових зобов’язань та зловживання владою через заволодіння землями та використання зареєстрованої Богданом Конюшаком торгової марки “Буркут” без згоди власника.

Але сам депутат спростовує свою участь у схемі і стверджує, що до Буркуту ставиться виключно як до культурної пам’ятки. Так свою причетність до закупівлі земель села Микола Княжицький прокоментував виданню Українська правда:

Голова Зеленської ОТГ вторить нардепові: Микола Княжицький по землю не звертався.

Чи дійсно нардеп не має відношення до схематозу?

На фірму “Фон-Секкендорф” зареєстровано торговельну марку “Буркутська Джерельна Вода”. Адресою для листування вказана фірма Юрімекс, що належить Крайняку Юрію Олеговичу. Юрій був помічником народного депутата ще в 7 скликанні. Ба більше, на самого депутата Княжицького зареєстровано торговельну марку “Буркут”. А адресою реєстрації торговельної марки чомусь вказана адреса фактичного знаходження каналу “Еспресо-TV”, опосередкованим власником котрого є дружина депутата, Лариса Княжицька.

Наразі, справа депутата Княжицького передана до Генеральної Прокуратури, а досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено детективам Національного антикорупційного бюро України. Тож будемо і далі слідкувати за ситуацією!

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close