НовиниНовини КПК

Підсумки 2021 року для КПК

Прийшов час підбивати підсумки року що минає. Для КПК, як і для всіх українців, він був складним, але, водночас, насичений подіями. Проте те, що вдалося зробити нашій команді у 2021-му – дивіться прямо зараз.

Прийшов час підбивати підсумки року що минає. Для КПК, як і для всіх українців, він був складним, але, водночас, насичений подіями. Проте те, що вдалося зробити нашій команді у 2021му – дивіться прямо зараз.

Починаючи з січня наші активісти боролись з тим, щоб влада не піднімала тарифи на комунальні послуги.
Ми провели масшатабну всеукраїнську акцію протесту. І добилися справедливості. Для українців суттєвого підвищення тарифів не сталося.

Однак, через цю боротьбу влада почала фабрикувати справи на наших активістів. Так у Львові активісту Михайлу Шевелюку інкримінували порушення карантинних обмежень під час проведення мирної акції “Ні тарифному геноциду”.

Але це був не поодинокий випадок. Так, на журналіста Сергія Медяника влада сфабрикувала кримінальні справи. А все через його активну позицію та викриття корупційних схем можновладців.

Тому команда КПК вимагає припинити тиск на журналіста Сергія Медяника!

Цей рік ми провели продуктивно. Головною подією для організації стало створення руху “Вільна нація”. Мета – об’єднання прихильників лібертаріанства та цінностей свободи для реального впливу на ухвалення державних рішень.

Впродовж 2021 року команда КПК спільно лібертаріанським рухом «Вільна нація» організували близько 10-ти круглих столів з актуальних проблем українців. Такі зустрічі відбулися у різних областях України. Ми відвідали Львів, Харків, Вінницю, Чернігів, Дніпро, та провели нетворкінг-кнференцію у Києві. Наша мета- створити нову модель суспільства. Саме для цього ми організували спільний майданчик для обговорення нагальних проблем.

Дивіться також:  Посіпака олігарха Жеваго Вільгельм Кольмбауер напав на журналістів

Активісти КПК вирішують й екологічні проблеми країни.
На межі екологічної катастрофи села на Чернігівщині. Там місцеві жителі потерпають від забрудненої води в колодязях. До вирішення проблеми долучилився й Конституційно-Правовий Конгрес.

А на Харківщині ми боролись із свавіллям чиновників. Адже Темнівська колонія труїть українців.

На Вінниччині ми боролися з екологічною катастрофою. Кожного дня відходи курячого посліду та мертвих птахів компанія олігарха Юрія Косюка «Миронівський хлібопродукт» скидає на поля, забруднює землю та річки та труїть людей.

Колектив КПК постійне прагне до вдосконалення. Ми виявляємо корупціонерів, проводимо журналістські розслідування та мирні акції проти одіозних фігурантів. Нам багато чого вдалося.

Сподіваємось, що наступний 2022 рік буде ще кращим. Ми, як команда, вже плануємо нові ідеї, щоб впровадити їх для змін в державі. Дякуємо, що дивитесь та проводжуєте цей рік з нами.

 

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close