НовиниНовини КПК

Світловодськ: проблеми та шляхи їх вирішення

Команда Конституційно-Правового Конгресу приїхала у Світловодськ на Кіровоградщину, щоб допомогти містянам вирішити їхні проблеми. А проблем у містечку – чимало. Що турбує людей і чого вимагають від міського голови – дивіться далі.

Містечко Світловодськ. Кіровоградська область. Обідня перерва, а транспорт на зупинках забитий. Важко уявити, що тут відбувається у годину пік. До того ж, це – ще й пільгова маршрутка. Хто не вліз – чекає наступну. А це- не багато, не мало- півгодини.

І транспорт – не єдина проблема невеликого містечка на Кіровоградщині. Людей турбують також високі ціни у платіжках та холодні батареї у дитсадках.

Допомогти жителям Світловодська вирішили активісти Конституційно-Правового Конгресу. Активісти підготували й передали звернення до міського голови Світловодська, аби той звернув увагу на те, що турбує людей.

У Конституційно-Правовому Конгресі заявляють, що й надалі уважно стежитимуть за тим, як реагує місцева влада на вимоги жителів Світловодська. Якщо ж проблеми містян не вирішать чиновники- активісти обіцяють і надалі проводити мітинги.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  КПК вимагає покарати керівника Укрексімбанку Євгена Мецгера за фінансування терористів
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close