Новини України та світуСпецпроєкти

ВАКЦИНА ВІД COVID-19: ЗА І ПРОТИ

Сьогодні по всій Україні пройшла хвиля акцій протесту проти карантинних обмежень. Під Верховною Радою зібралося понад 2000 антивакцинаторів. Як саме проходили мітинги та як відреагувала МОЗ – дивіться у сюжеті.

Третє листопада. Восьма ранку. Автобуси з людьми  прибувають під Верховну Раду з різних  регіонів України. Їдуть протестувати проти щеплень і карантину. За дві години під будівлею Парламенту більше двох тисяч  антивакцинаторів. Більшість у натовпі- без масок.

Ні медичному терору», «Руки геть від наших дітей!», «Ні геноциду!» Це – гасла противників карантинних обмежень. Люди кажуть, укол їх заставляють робити насильно. А ще мітингувальники проти того, щоб показувати ковід – довідки поліції.  Вважають це – протизаконним.

Антивакцинатори будують імпровізовану сцену і закликають владу виконати їхні вимоги.

Мітингують і розходяться. Карантин не відмінили, щеплення робити будуть і далі. Протест у столиці відбувся відносно спокійно-кажуть правоохоронці.  Хіба що додав незручностей водіям, які їхали центром Києва.

Антивакцинаторські настрої захопили й інші куточки України.  Щоправда, кількість людей, які вийшли ПРОТИ щеплення там була суттєво меншою.

Та поки одні виступають проти щеплень і в коронавірус вірити відмовляються, інші навпаки – штурмують центри вакцинації. Напередодні журналісти переміряли одну з черг на Київщині. Вона розтяглася аж на 40 метрів.

Не боятися робити укол від коронавірусу закликали і у  Міністерстві охорони здоров’я.

Дивіться також:  Юрій Бойко - непокараний за корупцію

У МОЗ додають:  поки одні бояться робити укол,  Україна — третя у світі за смертністю від коронавірусу після Росії та Сполучених Штатів.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close