Події

Тарифи. Як уряд захищає газових монополістів?

Народні обранці закликали урядовці негайно врегулювати тарифне питання.

ЖЗК: 15 січня більше ніж у 100 містах по всіх регіонах країни пройшла Всеукраїнська акція протесту «Ні тарифному геноциду». Люди виходили з вимогами зменшити вартість житлово -комунальних послуг. Невдоволення не вщухає навіть після встановлення Урядом так званої граничної ціни на газ. За словами Прем’єр-міністра, наразі продовжується пошук механізмів врегулювання тарифного питання.

ЖЗК: Не будуть застосовуватись до людей штрафи та пеня за невчасно сплачені тарифи на газ та тепло. За словами прем’єра, відповідна Урядова ініціатива буде прийнята на найближчому засіданні Кабінету Міністрів.

ЖЗК: У народних обранців виникали питання про ціну та об’єм газу, а також чому дешевим газом, який закачали в газові сховища, не балансується ціна для населення. На думку нардепів це можна було б легко зробити. Натомість урядовці наголошують, що основні обсяги газу були закачані до сховищ за вищою ціною, аніж була встановлена влітку.

ЖЗК: Із січня всі домогосподарства, які мають електроопалення, зможуть отримати компенсації – запевнив Денис Шмигаль. У той же час пільги мають бути монетизовані, а люди мають отримувати їх персонально для уникнення корупції.

#зеленський #тарифи #шмигаль, #рада, #вру, #субсидії, #герасимов, #тимошенко, #вітренко #газ #депутати
Дивіться також:  ГО “КПК” підтримує дії США в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close