Ні тарифному геноцидуСпецпроєкти

Тарифи. Як уряд захищає газових монополістів?

Народні обранці закликали урядовці негайно врегулювати тарифне питання.

15 січня більше ніж у 100 містах по всіх регіонах країни пройшла Всеукраїнська акція протесту «Ні тарифному геноциду». Люди виходили з вимогами зменшити вартість житлово -комунальних послуг. Невдоволення не вщухає навіть після встановлення Урядом так званої граничної ціни на газ. За словами Прем’єр-міністра, наразі продовжується пошук механізмів врегулювання тарифного питання.

Не будуть застосовуватись до людей штрафи та пеня за невчасно сплачені тарифи на газ та тепло. За словами прем’єра, відповідна Урядова ініціатива буде прийнята на найближчому засіданні Кабінету Міністрів.

У народних обранців виникали питання про ціну та об’єм газу, а також чому дешевим газом, який закачали в газові сховища, не балансується ціна для населення. На думку нардепів це можна було б легко зробити. Натомість урядовці наголошують, що основні обсяги газу були закачані до сховищ за вищою ціною, аніж була встановлена влітку.

Із січня всі домогосподарства, які мають електроопалення, зможуть отримати компенсації – запевнив Денис Шмигаль. У той же час пільги мають бути монетизовані, а люди мають отримувати їх персонально для уникнення корупції.

Підписуйтеся на наші сторінки:
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UC3ESk9T7-OA3xz7Bm5I9yMg
Facebook – https://www.facebook.com/kpkinfo2020
Tiktok – https://vm.tiktok.com/ZMR6QT5Y2/
Instagram – https://www.instagram.com/kpk_info/
Telegram – http://t.me/kpk_info

Дивіться також:  "Те, що ми маємо сьогодні - це результати західної дипломатії", - Гармаш
Теги

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі статті

Зв'яжіться з нами

    Back to top button
    Close