Розслідування

ТОВ ОПТІМ -ПАЛИВО підробило документи | Бездіяльність поліції на ЛьвівщиніДо нас звернувся мешканець села Жидичин Волинської області та повідомив про наявність великої огородженої території землі без ніяких розпізнавальних знаків окрім вказівника вулиці та номеру.

З відкритих джерел нам стало відомо, що дійсно в селі Жидичин за адресою вулиця Данила Галицького, 61м. розміщені виробничі потужності ТОВ «ОПТІМ-ПАЛИВО» (код ЄДРПОУ 40963889), що отримало дозвіл на експлуатацію механізмів підвищеної небезпеки номер 0312.20.46 від 15.05.2020 виданий головним управлінням Держпраці у Львівській області.
Компанії дозволена експлуатація обладнання для видобутку, транспортування, дроблення, сортування і збагачення корисних копалин у вугільній промисловості, а саме про грохот ГИЛ-52.

Але приїхавши за адресою наші активісти не знайшли жодних виробничих потужностей, але як відомо, дозвіл видається компаніям вже на готові виробничі потужності,яких ТОВ “ОПТІМ -ПАЛИВО” за вказаною адресою не має, що є грубим порушенням та є свідченням того, що компанія підробила результати експертизи на підтсаві якої вони й отримали дозвіл.

Тому наша організація написала заяву до Галицького районного управління поліції міста Львова, на території якого знаходиться управління Держпраці Львівської області. Виклали в заяві всі факти та підтверджуючи матеріали, але наступного дня ми дізналися, що поліція не відкрила справу за нашою заявою, що є фактом бездіяльності правоохоронців.

Ми доб’ємось покарання для порушників закону.

Дивіться також:  Руслан Стефанчук - амбіції спікера Верховної Ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Схожі статті

Back to top button
Close